Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

12 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Bistro Na břehu Rhôny Dejvice

Protože dobré jídlo a víno k sobě patří, tak v Bistru Na břehu Rhôny Dejvice
se rozhodli, že gastronomické aktivity rozšíří. Na adrese Puškinovo náměstí 13 v Dejvicích hned v sousedství parku naleznete jejich bistro zaměřené především na francouzskou, ale i středomořskou kuchyni. Některé recepty pochází z domácích kuchařek jejich přátel z Francie, včetně vinařů jejichž vína dováží. Kapacita útulného bistra je 22 míst. Každý den připravují jiné menu, které začínají nabízet v době obědů do vyprodání. Kromě denního menu mají i stálejší nabídku, ze které si můžete vybírat po celý den. V bistru najdete také širší nabídku tapas (nebo jak říkají „apero“), tedy malých jídel o teplé i studené. Bude jich více a pestřejší výběr, abyste si k vínu mohli dopřát škálu různých chutí. Od začátku května je hostům před prostorem bistra k dispozici letní zahrádka. 

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 1
  • Service: 2
  • Ambience: 4

Po delší době jsme si řekli, že tuto restauraci opět zkusíme a byli jsme zklamáni, strašně se zkazili. Pokud tam vyrazite, rozhodně si nedavejte rybu, včerejší byla vysloveně zkažena, kuchař se to snažil zřejmě zakrýt tím, že ji do něčeho naložil. Manželce z toho bylo celou noc blbě. Personál nezkušený, jen markyruji vstřícnost ale v pozadí je nepřijatelné přehlížení klientů. Vchod na WC je neuvěřitelně hned vedle kuchyně, člověk neodolá a do kuchyně nahledne, je pak zděšen děsivou hygienou těch prostor. Ovšem víno dobré...

All reviews

Ongoing events

All events

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours