11 photos

Mori Restaurant & Lounge

The business doesn’t accept reservations

Try to call them or look at the similar businesses with online reservation.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Mori Restaurant & Lounge

Ochutnejte jedinečný gastronomický zážitek, který pro vás připravují v Mori Restaurantu. Vaří tu z vybraných vždy čerstvých surovin, z nichž umí vykouzlit dechberoucí chuťové kombinace. Jídelnímu lístku dominují speciality mezinárodní kuchyně, a to hlavně korejské a japonské. Ústřední dvojicí celého projektu jsou Nguyen Ngoc Ha a Euntaek Kim, kteří žijí v Česku téměř celý život - přestože mají k české kultuře a stravování silný vřelý vztah, chyběla jim v Brně moderní asijská kuchyně. 

Show more
  • +5

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 4

Restaurace Mori Restaurant & Lounge se nachází přímo v centru, na ulici Česká. Po vstupu do podniku na vás dýchne zajímavá autentická atmosféra, která mi přišla celkem sympatická. Několik stolů, s odstupy od sebe, v popředí bar, kde byly připravovány některé z pokrmů. Obsluha podniku byla příjemná, milá a profesionální. Jelikož konzumace tradičními hůlkami není zrovna má nejlepší dovednost, na požádání nebyl problém ke každému chodu příbor. Ohledně samotných chodů objednávky: Polévka Suimono, rybí polévka s masem, krevetou a mušemi stejně jako Tuna Tataki tedy zprudka pečený tuňák se salátem z ředkví byli dobré, chuťově mi sice sladká omáčka k tuňáku moc nesedla, samotná ryba byla skvělá. Co bylo geniální následovalo: Sake salad, Kimči Samgyobsal a Mochi. Tato jídla byla jedna lahoda za druhou. Sake salad kombinace lososa, okurky, wasabika a pikantní majonézy, prostě super. Bůček s kimči byla kombinace do které jsem se zamiloval, krásně chuťově ladila. A dezert, japonské rýžové koláčky se sladkou fazolovou náplní, lepší dezert jsem nejedl. Krásný na oko, lahodný a zábavný na chuť. Mori nabízí opravdu autentickou kuchyni, a jsem rád že jsem tuto restauraci objevil. Účet s kimči navíc 1234 Kč, placeno 1377 Kč.

  • Mori Restaurant & Lounge
  • Mori Restaurant & Lounge
  • Mori Restaurant & Lounge
  • Mori Restaurant & Lounge
  • +2
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

If this number is not correct anymore please inform us!

Opening hours

Now open
For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information