Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

5 photos
The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Manifesto Smíchov

Manifesto Smíchov je místo k setkávání gastronomie a kultury.

V Manifestu se setkáte s různými druhy kuchyní - ať už Vás láká tradiční mexické jídlo, které naleznete v Alebrijes Cocina Mexicana anebo skvělé hranolky s domácími dipy z Faency Fries či hawaiské Poké z Poké Haus, zkrátka si přijdete na své. V chladných měsících jistě nepohrdnete polévkami od Miska by Zátiší. Z asijské kuchyně si můžete pochutnat na Yazu by Sasazu. Anebo máte chuť na něco speciálního jako jsou tenké plátky chuck-roll steaku připravované na horkém grilu, okořeněné solí, podávané s grilovanou červenou cibulkou a roztaveným irským čedarem od The Craft: Burger & Steak? Zajímavé koktejly Vám připraví Le Valmont: Jungle Bar anebo si v Pivním baru vybírejte z tankových piv.

Během zimních rozmarů počasí si můžete v Manifestu sednout místo ke klasickému stolu, do průsvitného iglú, jež se stal vyhledávanou vychytávkou již v předchozích sezonách. Jejich iglú mají útulnější atmosféru, kterou si můžete plnými doušky užít s přáteli, rodinou nebo se o iglú podělit s dalšími hosty a najít si nové známé.

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours