Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 14 October the goverment of the Czech repulic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation applies from 3rd of November. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

15 photos

Online reservation

This restaurant accepts online reservations via Restu portal.

Reserve a table
On map

Information Krystal Bistro

Krystal Bistro je oblíbený podnik v srdci Karlína. Vaří tu tradiční jídla z čerstvých českých surovin. „Naším cílem je oprášit léty prověřené tradiční recepty, obnovit náš respekt pro tato krásná jídla, dovézt je k dokonalosti a opět vyzvednout na výsluní. Naše kuchyně není o drahých exotických surovinách, ale o kvalitních domácích produktech zpracovaných s péčí a láskou, která jim náleží,” představuje restaurace svou vizi. Příjemnou atmosféru dokresluje i elegantně zařízený interiér.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Velmi příjemné bistro v Karlíně, blízko od stanice metra. Příjemné prostředí a dostatečná nabídka jídel i nápojů. Cenově sice dražší, nicméně kvalita jídla je vynikající. Doporučuji.

Resťák
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(1)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Restu user
Recommended restaurant
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  3
 • Ambience:
  4

Přiznám bez mučení – jde o můj oblíbený podnik. Je vidět, že si jej majitelé hledí. Český soudobý interiér prošel poslední dobou lehkým faceliftem. Změna v kuchyni se naštěstí nekonala nebo to není poznat – vaří tady na jedničku (a nechají si to zaplatit). Co je mírně kolísavé kvality je obsluha. Nyní sinusoida putuje spíše směrem dolů, bývalo to tady lepší. Z jídel doporučuji stálici místní nabídky – telecí řízek. Ovšem i další položky jsou úžasné jako například sekaná či salát s lososem. Jen nápojovým testem u mě restaurace dlouhodobě neprochází – u pití ve třetinkách mám dojem, že se tady chce nějak moc vydělávat, to mi není sympatické.

Jenda
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours