Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

On Monday 20.9. the Terms and Conditions of the Rest will be changed. The main changes to the T&C are the cancellation of Restu credits and Restu vouchers. More information here.
5 photos

Restaurant Krčma U Pavouka

Celetná 597/17, Praha 1, Praha
· Now open (11:00 - 23:30) Manage restaurant

This restaurant is not managed by the owner, so the information may not be up to date. Are you an owner or manager of this restaurant? Click here to manage it.

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurant Krčma U Pavouka

Vítejte v krčmě, která vás zavede stovky let zpět - až do dávného středověku!

Jeho drsná a přitom romantická atmosféra na vás v krčmě dýchne ze všech stran. Žádný detail nebyl opomenut, stejně jako žádný ze smyslů. Bude se na co dívat, čemu naslouchat a hlavně co ochutnat. Pobaví vás šermíři, kejklíři, i sličné tanečnice, zahraje dobová hudba, víno a pivo poteče proudem a jíst se bude také v duchu doby, rukama! Zklamání snad bude jen z jediného... z návratu zpět do současnosti.

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  1
 • Ambience:
  1

Nedoporucuji restauraci. Leda v nejvetsi nouzi. Mel jsem rezervaci na 19:30. Po 45 minutach cekani mi rekli, ze rezervace v systemu neni a že me nemuzou usadit. Pritom jsem mel predem zaplaceno pres slevomat a rezervaci na mailu potvrzenou od reditele restaurace. Personal se ani neomluvil. Naopak, byl velmi arogantni. Do tohoto podniku uz nikdy nevstoupim.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  1
 • Ambience:
  4

Restauraci jsme si zakoupili přes Slevomat. Po potvrzené rezervaci přímo od manažera provozovny jsme se dostavili na místo a bylo nám sděleno, že rezervaci nevidí v systému. Místo omluv a hledání řešení jsme se doslechli: "Ale to není naše chyba. Vyřiďte si to s manažerem". Takto před námi řešili další 3-5 skupinek lidí údajně bez rezervace. Navíc někdo byl usazen na místě, odkud nebylo možné sledovat show - také reklamovali. V restauraci jsme tudíž nebyli, ale po přečtení recenzí na různých stránkách nás to ani nemrzí, jelikož jsou lidé v celku nespokojení.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Ivo Červenka
Recommended restaurant
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open