Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

7 photos
On map

Information Zahradní kavárna TREES

Zahradní kavárna vznikla jedinečným spojením zahradnictví a touhy vařit lidem kvalitní kávu. Zákazníkům zde mohou nabídnout příjemné posezení uprostřed květin a bylinek. S láskou připravovaná čerstvá a fairtrade káva od mamacoffee, domácí limonády z bylinek a ovoce z vlastní zahrádky, bio mošty, kvalitní čaje i vína a občerstvení vyráběné převážně z vlastních či regionálních surovin.
Děti si zatím pohrají na dětském hřišti s houpačkou, pískovištěm a trampolínou. Kultura je zde všudypřítomná formou koncertů, výstav, dílen, filmového klubu a kvalitní hudby pouštěné z reproduktorů. Koncerty se konají od dubna do září každou poslední sobotu v měsíci.

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Tato kavárna mi mile překvapila. Pri průjezdu hlavní silnici odbocku snadno prejedete, ale prostředí stojí za to. Spojení zahradnictví s kavarnou je pekny nápad. Na léto je zde i posezení venku, kašny a piknik loučka..

Martin Brousek
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Do kavárny chodíme celkem pravidelně, škoda, že zde zatím není ustálený personál, ale snad už se to brzy zlepší. Káva je vždy skvělá, dorty a další jídla také. Škoda, že teď není takový výběr dekorací, ale chápu, ale je taková hloupá mezisezóna. Líbí se mi, že se nabídka dortů dost obměňuje, nápoje jsou také dost často sezónní a tématické. Skvělé jsou také různé akce, filmy, přednášky, koncerty, konečně to v Kostelci trochu žije. Už jen více zapracovat na stabilní obsluze a zase to bude top!

Verrrunka
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours