Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

5 photos
On map

Information Restaurant HoZpoda

Pivovarská restaurace Znojemského městského pivovaru.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Zdá se že znojmáci jsou zamilovaní do z. Toto písmeno se s oblibou objevuje v různých názvech a nápisech. Potud krátké vysvětlení, že nejde o překlep. Když jsem četl starší komentáře na tento podnik, poněkud jsem zaváhal. Ale znáte to – je podvečer, v břiše sice nekručí, leč něco malého by bodlo. A děcka naléhají, že chtějí jídlo. Ještě tedy jeden krátký pohled z ulice do pěkného a hospodsky jednoduchého interiéru a jde se dovnitř. Je třeba pochválit místní čistotu a jednoduchost, architekt tady naštěstí neměl potřebu se vyřádit různými finesami. Jsme zkrátka v příjemné hospodě a podle toho to tady taky vypadá. Obsluha je pohotová. V době naší návštěvy byla restaurace plná přibližně z poloviny, tedy terasa byla plná úplně a vnitřek sporadicky osazený návštěvníky. Člověk na nic zbytečně nečeká, vše se odsýpá přiměřeným tempem tak, že si můžete vychutnat místní mok, mezitím objednat a na jídlo pak nečekáte dlouho. Ve stejném duchu jako doposud popsané se odvíjí i kuchyně. Jídlo je přiměřeně veliké, nabídka je především česká či spíše moravská. Člověk se nají a pochutná si. Jen ta žebírka bych asi nechal péci o něco déle. A s omáčkami k žebírkům bych si taky víc vyhrál. Vlastně by jídlo chtělo nějak víc doladit. I tak je hoZpoda slušný tip na jídlo přes den i večer.

Jenda
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  1
 • Service:
  1
 • Ambience:
  3

Toto zařízení jsem vyhledal díky kladným recenzím, ovšem nikdy bych se sem nevrátil a nikomu bych nedoporučil. Jídlo studené, syrové, obsluha nepříjemná, štěkavá,snad po flámu. Ceny neodpovídají chuti a ani kvalitě. Hnus. Takové jednání a ne ochotu jsem v životě nezažil.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(2)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  1
 • Ambience:
  5

Pivo dobré, prostředí příjemné. Bohužel dojem kazí obsluha, která nestíhá a nevěnuje pozornost hostům. Odnesou sklo, ale další pití už nedonesou. Na vše se dlouho čeká.

 • User photo from HoZpoda
Marcela Brzicová
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours