Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

On 18.10. our Restu voucher shop will be shut down. More information here.
7 photos
Malá Morávka 75, Malá Morávka
· Now open (11:00 - 19:00) Manage restaurant

This restaurant is not managed by the owner, so the information may not be up to date. Are you an owner or manager of this restaurant? Click here to manage it.

The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them.

On map

Information Hotel Pod Kapličkou

Hotel Pod Kapličkou je nově rekonstruovaný hotel (2018) v Jeseníkách. Nachází se v Malé Morávce, 1,7 km od lanové dráhy Kopřivná, v blízkosti dětského vleku. Nabízí rodinné, nové ubytování ve skandinávském stylu, pokoje s Wi-Fi zdarma, bar a restauraci s dětským koutkem.
Hotel pod Kapličkou nabízí zázemí pro děti, u restaurace v přízemí je skandinávský koutek s teepee, venku v létě dětské hřiště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a lyžování (od jarní sezony máme k dispozici půjčovnu elektrokol a elektrokoloběžek). V přízemí hotelu se nachází také zábavní herna s ping-pongem, šipkami a stolním fotbalem. Hotel pod Kapličkou leží 2,1 km od sjezdovky Myšák, 2,6 km od vleku Praděd. V blízkosti se nachází největší lyžařské areály Ski Areál Kopřivná nebo Ski Aréna Karlov. 

Denně se podává snídaně formou bufetu, restaurace je v provozu denně. Nabízí výborná česká jídla, kuchaři také rádi vaří italskou kuchyni. Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open