For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information
add to favourites
Rating 87 %   rated 17x 100 0
+ 1
For a reservation to this restaurant you will get extra credits.

Restaurant Hot Pepper Pub

Nejlepší Burger & Grill Pub ve Vršovicích pro vás s láskou a péčí připravuje výborné domácí burgery, grilované speciality, co jinde nenajdete, i vymazlené saláty. 

Co něco pikantního? Zde si přijde na své i milovník pálivých jídel, na přání vám připraví pálivé jídlo z koření, které si sami melou z domácích sušených papriček. 

Točí tankové pivo. Vaří pro vás k obědu, večeři i na posezení s přáteli. 

V letní sezóně můžete posedět i na venkovní zahrádce.

Restaurant reviews

Total
service 5
ambience 5
food 5
Jako obvykle pecka a naprostá spokojenost, luxusní kuchařina. Mají předělaný jídelák a moc pěkně s jídle, které jsem ani nevěděl co vlasně je. Ochutnali jsme čebureky - masová smažená kapsa - exceletní práce :-) dalmácký bramborový salát je také velice příjemný zážitek. Burger nemá cenu hodnotit - prostě SUPER.
Total
service 5
ambience 4
food 5
Super milá obsluha, příjemné přostředí, dobré pivo.... a jídlo bylo fakt moc dobré. Burger El Capitán byl luxusní, přidávám si ho ho top 5 co jsem kdy měl. Kamárádka měla hovězí steak s se zelenýma fazolkama a dezert čokoládový dortík. Naservírováno jak v luxusní restauraci za cenu téměř lidovou. Moc nám chutnalo. Určitě se tam vrátíme
More reviews

Reserve a table

Is a mistake on this page? Write to us

This offer right now is being watched by people.

Be careful not to not lose a good table!

RESERVE A PLACE