For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information
add to favourites
Rating 71 %    rated 6x 100 0
We have knowledge about this restaurant, but so far it did not meet our quality criteria

We cannot offer to you a reservation for this business.

If you wish to make a reservation by phone, the number for the restaurant can be found in the introductory page. Also, you can send us your tips for great restaurants.

Or have a look at similar businesses

Hostinec U Rozcestí

Restaurace U Rozcestí se nachází v pražském slivenci a nabízí svým hostům široké spektrum služeb. Mezi jednu z nich patří například obědová menu či příjemná zahrádka. Přijďte posedět a ochutnat speciality zdejší rozmanité a vynikající kuchyně! Pokud chcete slavit ve větším počtu a v soukromí, mají pro Vás k dispozici prostornou Kovárnu, kde Vám ugrilují i selátko!

Restaurant reviews

Total   
service 1
ambience 3
food 4
Mel jsem pech na obsluhu. Hned po prichodu, aniz by me kdokoliv pozdravil, na me servirka vyjela: "Tam nechodte, je tam uzavrena spolecnost." Nemohl jsem to vedet, nikde zadny napis nebyl. Pak uz mi jen prinesly jidlo, podekoval jsem, ani prosim jsem nedostal. Jidlo bylo dobre, poctive, bez vytek. Hospoda je utulna, jen ten personal to pokazil.
Hostinec U Rozcestí Hostinec U Rozcestí
Total   
service 3
ambience 3
food 3
Total  
service 4
ambience 3
food 4
More reviews

Is a mistake on this page? Write to us

This offer right now is being watched by people.

Be careful not to not lose a good table!

RESERVE A PLACE