Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 14 October the goverment of the Czech repulic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

14 photos

Online reservation

This restaurant accepts online reservations via Restu portal.

Reserve a table Restu voucher can be used in this restaurant.
On map

Information Hard Rock Cafe Prague

Kultovní řetězec Hard Rock Cafe byl založen v roce 1971 a v současné době disponuje 256 pobočkami v 76 zemích světa. Hard Rock Cafe Praha, druhé největší Hard Rock Cafe v Evropě, rozkládající se na více než 1 900 metrech čtverečních s kapacitou 400 hostů k usazení, otevřelo svou pobočku v historické budově V. J. Rott v roce 2009 a najdete jej v srdci staré Prahy méně než 50 metrů od Staroměstského náměstí.
Restaurace Hard Rock Cafe se rozkládá na třech patrech s několika pulsujícími bary a disponuje příjemnou letní venkovní terasou. Restaurace je otevřena denně od 11:30 a nabízí to nejlepší z americké kuchyně – celosvětově vyhlašená žebírka, legendární burgery, saláty, dezerty, prvotřídní koktejly.
Doménou restaurace je na míru vyrobený pětimetrový lustr ve tvaru kytary zdobený 9 444 kusy tradičního českého křišťálu. Hard Rock Cafe se pyšní rozsáhlou sbírkou 300 kusů originálních hudebních artefaktů od nejslavnějších světových, českých a slovenských hudebních hvězd jako např. Elvis Presley, Beatles, Rolling Stones, Madonna, U2, Kiss, Depeche Mode, Bob Dylan, David Koller a mnoho dalších. Součástí budovy je Rock Shop nabízející širokou škálu dárkových a sběratelských předmětů, trendového oblečení, módních doplňků, dětského sortimentu oblečení a hraček s hudebními motivy. 

Pro více informací navštivte

https://www.hardrockcafe.com/location/prague/cs/​

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Sarka S.
Recommended restaurant
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  5
 • Ambience:
  5

jelito
Recommended restaurant
Overall:
 • Food:
  3
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Verified ratings are ratings based on real visits. Overall rating is based only on verified ratings.

Verified

Vyrazili jsme na večeři s přáteli. První, co mě zarazilo, byl personál - všichni působili unaveně a bez zájmu. Když jsme během večera chtěli ještě něco objednat, byl problém najít obsluhu a upoutat její pozornost. Na konci večera už jsme si mysleli, že nebude ani komu zaplatit. Což bylo poněkud trapné. Jídlo bylo dobré. Vyzkoušeli jsme i nový vegetariánský burger a rozhodně je lepší než původní varianta. Takže co se týče jídla, vše bylo v pořádku. Pokud jde o prostředí, stoly u zábradlí nejsou osvětlené, tak jsme se raději přesunuli do boxu, kde jsme viděli na jídelní listek i na sebe. A ještě jedna poznámka, HRC láká návštavníky na příjemné posezení s přáteli, jenže s těmi si bohužel moc nepopovídáte, protože v celém prostoru doslova řve reprodukovaná hudba. Ano, HRC je o hudbě, o tom žádná, ale hlasitost neumožňuje komunikaci mezi hosty.

Iva
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
All reviews

Ongoing events

HAPPY HOURS v Hard Rock Cafe Prague

HAPPY HOURS

06/22/2020 - 12/30/2020 In days: mon, tue, wed, thu, fri
All events

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open