Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

9 photos

Online reservation

This restaurant accepts online reservations via Restu portal.

Reserve a table Restu voucher can be used in this restaurant.
On map

Information H&M Steakhouse

I milovníci rozmanité kuchyně si v restauraci H&M Steakhouse přijdou na své. Přijďte se podívat do restaurace H&M steak, která Vás okamžitě nadchne svým pestrým jídelníčkem a tradiční atmosférou. Součástí restaurace je i venkovní zahrádka pro Vás, Vaše přátele či rodiny s dětmi, kde můžete posedět a odpočinout si za slunečných i chladnějších dnů.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  3
 • Ambience:
  4

Jelikož se zde letní sezóna pomalu rozjíždí, není zde moc na výběr. Tato restaurace vypadá z dálky honosne a podle obsazenosti se dalo čekat dobre jídlo. Dali jsme si panenku s uzenym jazkym k tomu pyré. Moc dobre, doporučujeme. Druhym našim jídlem byli BBQ zebra. Ty nás zklamali. Byli studene lidi, chutove neurazili. Obsluha nestíhala, byli zde jen dva. Bohužel to není jejich chyba... shrnuto: prostředí pěkne, jídlo lepší průměr, slabší obsluha, cenově drahé, ale to je na Lipně vše. Za návštěvu to stojí.

 • User photo from H&M Steakhouse
Sisik
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  5
 • Ambience:
  4

Vyborne jidlo, sympaticky personal, trochu vyssi ceny nez je v CR zvykle ale to se da pochopit kdyz je to tu samy nemec a holandan :)

skejpa
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  5
 • Service:
  4
 • Ambience:
  4

Určitě doporučuji navštívit H&M Steakhouse při výletu na Lipno a okolí. Luxusní žebra, pizza a dezerty. Obsluha je příjemná a je možné využít zahrádky při hezkém počasí.

Kristýna Bláhová
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours