Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

9 photos

Online reservation

This restaurant accepts online reservations via Restu portal.

Reserve a table
On map

Information GILDA PINTXOS BAR

Jedná se o koncept, který se zaměřuje na kuchyni severního Španělska, a to konkrétně pokrmy pod názvem pintxos, které se vyznačují různými kombinacemi delikátních jednohubek podávaných na bílé bagetě a propíchnuté špejlí. Veškeré jednohubky jsou unikátní díky pečlivě vybraným španělským ingrediencím. Hosté si mohou tyto pokrmy prohlédnout přímo vystavené na baru a vybrat si podle svých chutí. V nabídce jsou také španělská vína po sklence a své si přijdou i milovníci točeného piva nebo ginů. Cílem majitelů bylo připravit místo, kde se budou lidé scházet v příjemném a neformálním prostředí nad dobrým jídlem a vínem a tím přenést kousek gastronomického srdce ze severního Španělska přímo do Vinohrad. Restaurace nabízí 45 míst k sezení, možnost pronajmutí salónku pro soukromé akce. Restaurace pro páry i větší skupiny.

Show more

Newest reviews

Overall:
  • Food:
    1
  • Service:
    -
  • Ambience:
    -

Paela byla suchá,neslaná,bez zeleniny, bez chuti, s třemi kousky masa. Katastrofa!!! Porce malá za dost velkou cenu.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours