Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

33 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Food Lab Restaurant

FOOD LAB čerpá z energie, která naplňuje toto historické centrum Evropské alchymie. Centrum, kde se vědci a alchymisté, z řad těch nejprominentnějších, snažili najít elixír věčného života či nekonečné lásky. Místo, kde někteří věří, že je stále naplněno jakousi neutuchající pozitivní silou.

V souladu s tradicí této lokality se i oni snaží vytvořit „dokonalý vzorec“. FOOD LAB nezná hranic. Po celém světě hledají chutě, ze kterých následně vytváří dokonalé recepty, které Vám podávají v moderním prostředí. Hledají to nejlepší z Evropy i Nového světa s cílem vytvořit skutečný gastronomický zážitek. Představují inovativní kuchyni v centru Prahy, která potěší chuťové pohárky a okouzlí smysly.
 FOOD LAB nabízí i široký výběr kvalitních vín a destilátů z celého světa. Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 5

Už při příchodu zrak padne na plno zeleně, po dotazu částečně pravé, částečně umělé, ale celkový dojem úžasný. Obsluha byla tak akorát, vše perfektně fungovalo, nebyla ani nevšímavá, ani příliš vtíravá. Dle jídelního lístku připadalo směřování na asijskou kuchyni, ale dle obsluhy mezinárodní - výběr světem. Porce nebyly úplně obrovské, ale pokud se nechcete přejíst, dostatečné. Určitě doporučuji.

All reviews

Ongoing events

All events

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open