Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

8 photos

Restaurant Flavours India

Restaurant out of service

Sorry, but the company ceased operations. Check out similar businesses nearby .

On map

Similar restaurants

Show more

Information Restaurant Flavours India

Flavours India je vyhlášená indická restaurace v centru Brna s bohatou tradicí a výbornou autentickou kuchyní. Vaří tu indičtí kuchaři podle tradičních receptur, těšte se na opravdovou exotiku. Flavours India navazuje na dlouhou historii oblíbené restaurace Taj, do které si v 90. letech chodila okořenit život půlka Brna. Nový název odkazuje na pestrost chutí a vůní, kterými je indická kuchyně proslulá. Menu nabízí široký výběr masových a vegetariánských jídel. Ochutnáte tu jak dobře známé speciality ze severní Indie, tak i méně známé pochoutky z jižních koutů země.

Show more

Newest reviews

Overall:
 • Food:
  2
 • Service:
  3
 • Ambience:
  3

S kamarádkou jsme se rozhodly, že zkusíme něco nového a trochu jinak. Zakoupily jsme voucher a hurá na degustaci. No... při vstupu do místnosti nás nepříjemně překvapilo chladno. Nejen, že byly ventily od topení zavřené, ale kuchař si ještě pro jistotu otevřel okno, aby mu nebylo vedro ani náhodou. Všichni přítomní jsme se postupně zase začali oblékat do svetrů, ale s ním to ani nehlo. Perzonál bez vyjímky mluví anglicky a česky nerozumí. Možná to působí exoticky, ale když si chcete objednat, tak to zrovna neoceníte. Jídlo mi přišlo nevýrazné, až mě to překvapilo. Zkusily jsme – a už ne.

Restu user
Did not recommend restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  3
 • Ambience:
  3

Klasická indická restaurace s poledním bufetem all-you-can-eat za velmi příznivou cenu 109 Kč. Prostředí, personál a výběr i kvalita jídel tomu odpovídaly - to není kritika, ale konstatování. Až budu někdy zase v těchto končinách, zajdu sem bez obav :-)

dk
Recommended restaurant
Helpful review?
Yes
(0)
Overall:
 • Food:
  4
 • Service:
  5
 • Ambience:
  4

zezula
Recommended restaurant
All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours