Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

7 photos

Restaurant Fish & Chips 21 Dlouha St.

Restaurant out of service

Sorry, but the company ceased operations. Check out similar businesses nearby .

Information Restaurant Fish & Chips 21 Dlouha St.

Toto první autentické bistro Fish&Chips 21 Dluha St. (od stejného provozovatele již zavedeného Zdenek's Oyster Baru) přináší do zdejších končin unikátní koncept tradičního britského pokrmu: fish and chips neboli smaženou rybu s hranolkami. Svůj úspěch staví na třech základních složkách: 1. autenticitě, 2. čerstvosti a kvalitě surovin, 3. atmosféře a prvotřídním servisu.

Stěžejní nabídku doplňují oblíbená bistro jídla jako hamburgery, kuřata, ryby a plody moře připravované (bez těstíčka) v rotisserii nebo na lávovém grilu, polévky a saláty. Vše je domácí výroby – od těstíčka, přes hranolky a omáčky, až po vynikající dezerty.

Nápojový lístek čítá více než 40 druhů piv a ciderů z Velké Británie, populární botanické limonády Fentimans nebo nově též Jarritos, mexické limonády s exotickými příchutěmi jako například tamarind nebo guava. Přes léto nechybí ani osvěžující domácí citrusová limonáda, mléčné ovocné shaky či zmrzlina.

Jídla si můžete odnést s sebou nebo sníst na místě, k dispozici je tu cirka 40 míst k sezení a v létě je též možné posedět na zahrádce.

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours