Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

10 photos
On map

Information ESSENS Restaurant

Restaurant ESSENS se nachází v samém srdci Jižní Moravy, přímo v objektu klasicistní budovy Chateau de Frontiere / Hraniční zámeček, která je součástí rozlehlého komplexu Lednicko-Valtického areálu zapsaného na Seznamu Světového kulturního dědictví UNESCO.
Jejich hostům nabízí osmichodové degustační menu, které si můžete objednat ve zkrácené čtyř nebo dvouchodové verzi. Snaží se zpracovávat výhradně české a regionální suroviny, některé z nich si v rámci areálu sami pěstují. Cílem Restaurant ESSENS je oslovit ty klienty, kteří vyhledávají styl gastronomie, jehož úkolem není pouze zasytit, ale probudit i ty nejospalejší chuťové pohárky a navodit tak příjemné pocity. Nadstandardní gastronomické zážitky navíc umocňuje malebné a poklidné prostředí zámečku. 


Zaměřujeme se nejvíce na kvalitu a sezónnost surovin, neboť bez dobré a kvalitní suroviny nelze vytvořit chutný pokrm. Pravidelně aktivně vyhledáváme lokální farmáře i výrobce, abychom s nimi mohli navázat spolupráci.


Jsme přesvědčeni, že děláme vše pro to, aby se našim hostům dostalo na stůl pouze a jen to nejlepší, co se v našem kraji urodí a co si v rámci vlastních možností v čistém prostředí lužních lesů sami vypěstujeme.

Show more

Newest reviews

Overall:
  • Food:
    5
  • Service:
    5
  • Ambience:
    5

Restu user
Recommended restaurant

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours