For the providing of the services we use personalized ads and for analyzing of the attendance we use cookies. By using this website you are agreeing to these terms and conditions. More information
add to favourites
Rating 83 %   rated 21x 100 0
We have knowledge about this restaurant, but so far it did not meet our quality criteria

We cannot offer to you a reservation for this business.

If you wish to make a reservation by phone, the number for the restaurant can be found in the introductory page. Also, you can send us your tips for great restaurants.

Corona Club Pizzeria

Restaurant reviews

Total  
service 4
ambience 4
food 4
Total  
service 4
ambience 4
food 4
Total
service 5
ambience 5
food 5
Příjemné prostředí v centru Benešova. Jídlo má svou stálou kvalitu a ceny jsou poměrně přijatelné. Restauraci můžu jen a jen doporučit, nemá žádné velké nedostatky.
Total
service 5
ambience 5
food 5
Restauraci jsme navštívili po delší době a překvapil nás nový jídelní lístek, avšak většina jídel zůstalo stejná, šlo pouze o jiný vzhled, takže restauraci stále doporučuji
Total  
service 3
ambience 4
food 4
Pizzu, těstoviny, salát, vše má svůj smysl a chutná jak má. Do této pizzerie chodím často a ještě jsem nebyl nespokojený! Doporučuji všem co mají rádi italskou kuchyňi.
Total
service 5
ambience 4
food 5
Jidlo dobre, avsak malinko nas zklamalo, nizky vyber domacich limonad, avsak celkove jsme byli velice spokojeni s obedem pro dva, kdy nejen, že je možnost posezení na příjemné zasklené terase, ale též možnost platit kartou.
Total     
service 2
ambience 3
food 2
Jak praví klasik: je to marný, je to marný, je to marný. Tady se zastavil čas. Ego má personál velké, ale pojem řemeslo je mu zcela cizí. vrcholem všeho je kasírka, co neumí počítat (a asi ani používat kalkulačku).
Total
service 5
ambience 4
food 5
Do restaurace chodím pravidelně, jídlo dobré za přijatelné ceny, obsluha vždy příjemná. V době obědů vše v pořádku, jen večer už bývá hodně zakouřené prostředí.
Total   
service 3
ambience 4
food 3
Návštěva probíhala v klidu a v pohodě. Jídlo bylo dobré a chutnalo nám. Restauraci bych doporučil spíše pro nenáročné návštěvníky, ale líbilo se nám a to je hlavní.
Total
service 5
ambience 5
food 5
Čekací doba díky poměrně malé obsazenosti jen asi 10 minut (těstoviny), takže naprosto bez problému. Obsluha milá a příjemná, takže jako vždy můžu jen a jen doporučit

This offer right now is being watched by people.

Be careful not to not lose a good table!

RESERVE A PLACE