Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

On 18 December the goverment of the Czech republic accepted emergency measures that, among other things, prohibit presence of the public in the catering services. The regulation is valid until further notice. In this period will not be possible to make reservations with Restu. Thank you for your understanding.

6 photos
On map

Similar restaurants

Show more

Information Café Útes

Restauraci Café Útes dominuje velké mořské akvárium o objemu 2500 litrů a pozornému strávníkovi neuniknou další nevšední interiérové prvky, jako je prosklená podlaha s podmořskou instalací, maxi „člobrdo“ nebo sedací vaky fatboy, kde si po dobrém jídle mohou zákazníci klidně odpočinout. Polední nabídka jídel této kavárny je ve všední dny shodná s nabídkou Bistra Coral, které se nachází vedle. Odpolední, večerní a víkendová nabídka jídel je rozdělená do dvou částí: do stálé nabídky a speciální nabídky. Stálá nabídka je obměňována každé 4 měsíce, speciální každých 10 dnů. 

Show more

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours