Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

10 photos
On map

Information Cafe Cà phê

V restauraci si pečou vlastní pečivo pro své burgery a každý den se můžete těšit i na domácí dortíky přímo z jejich kuchyně. Kromě tradičních českých pochoutek, můžete vyzkoušet i netradiční saláty, hamburgery nebo pannini. Určitě si vyberete i z jejich grilovaných masových specialit. Nabídnou Vám zde i pravé kubánské výběrové rumy a míchané drinky.

Show more

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 3
  • Service: 1
  • Ambience: 4

Po popracovním výletu na kole jsme se rozhodli, ze si dáme něco dobrého k jídlu. Bylo cca 8 hodin večer. Jelikož jsme se pohybovali v okolí Holešovic, padl volba na tento podnik, který se nám zdál být moc pěkný a originální. V podniku tou dobou byly obsazeny dva stoly (z celkem cca 20). Jelikož má přítel relativně drahé kolo, požádali jsme obsluhu, zda si ho nemuze schovat za dveře. To nám bylo sděleno, ze nikoli. Ok, řekli jsme si, privazeme ho k jednomu z venkovních stolů. Poté jsme se usadili dovnitř. Na to za námi přišel číšník s tím, jestli to jako myslíme vážně si ho vázat ke stolu, co kdyby si tam chtěl někdo sednou (zavírali za cca dvě hodiny). At si ho laskavě uvažeme jinak (podotýkám že v okolí nikam jinam nebylo). Za nás tedy absolutní fiasko! Chápeme, že v době denních špiček by to vhodné nebylo, ale při obsazenosti cca 20% podniku a dvou hodin do zavírací doby tedy opravdu ne. U každého lepšího podniku, na který si i tento podnik očividně hrajec najdete min. dva stojany na kola. Chápeme, že v oblečení na kolo jsme se možná obsluze nezdáli příliš lukrativní. Ale jejich jednání nás vyvedlo absolutně z míry. Zapadli jsme tedy do nedalekého Home Kitchen, kde jsme pocítili absolutní rozdíl v jednání obsluhy a její vstřícnosti. Za nás tedy Ca Phé ne!

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours

Now open