Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

14 photos

Online reservations

Create reservation and get 6 credits

  • Date
  • Time
  • Persons
This reservation is 100% guaranteed.
On map

Information Black Horse irská restaurace

Black Horse je neformální restaurace s tradiční irskou kuchyní a pivem. Jedná se o jednu z nejstarších "hospod" v historii Liberce. Po rekonstrukci nabízí dušená masa, grilované steaky, šťavnaté hamburgery, jehněčí a krůtí masa, zeleninu ve všech podobách a úpravách, oblíbené brambory a typické dezerty.

Show more

Photos of our users

Newest reviews

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 5
  • Ambience: 5

Vybral jsem si tuto restauraci vzhledem k dobrým recenzím a ze zvědavosti :) Obsluha byla milá, pozorná, nevtirava. Výběr pití postačí, můžete ochutnat buď irský stout Guiness nebo irský cider, pro zbytek na čepu Plzeň a Kozel. Několik drinků z whisky vypadalo zajímave, příště zkusím. Nabídka jídel menší, ale postačí, každý si vybere to své. Prostředí hezké, útulné, v irském stylu, prostorem se nese hlavně Ed Sheeran, to je super :) Za mě rozhodně kuřecí s krustou a pyré z červené řepy :) Chutě vyvážené, moc hezky naaranžované na talíř. Krásný atypický inventář :) Dezert Sticky Toffee Puding dost sladký, ale to se dá u karamelu čekat :) Celkově hodnotím na 5*, maximální spokojenost. Rád se znovu zastavím :) Děkuji za hezký večer :) P.S.: Sice dražší, ale za ty peníze to stojí ;)

All reviews

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours