Cookies settings

Cookies are small text files that are sent and saved to your browser when visiting Restu website or our partner sites.

Close

Restaurants in Czechia are closed until further notice. Nevertheless, we stick to our guns and fight along those who did not give up. Restu features the largest catalogue of restaurants who remain open for take-aways and home deliveries. We are constantly updating the list - please send your tips to info@restu.cz.

4 photos
The business does not accept online reservations through Restu

Try to call them or check out similar businesses, that accept Restu reservations.

Rating Big Smokers

  • Overall:
  • Food: 5
  • Service: 4
  • Ambience: 3

Název tohoto nového podniku bych nespojoval s kuřáky, leč přeložil bych jej spíše jako Velcí uzenáři – vábivá vůně spojená s uzením masa člověka hned půvabně popotáhne za nos při vstupu do podniku. Já osobně bych podnik přirovnal ke Kantýně od Ambiente (pokud to někdo ještě neznáte, tak Kantýna je ráj pečeného masa, které se vám jak lahodný dort rozplývá na jazyku) jen s tím rozdílem, že tu mají také servírovací tácy, ale menší, také tu mají pěknou nabídku masa, ale užší, také tu mají pekelné ceny, ale ne tak vysoké, podnik také sídlí v prostoru původně určeném pro něco jiného, ale více strohém… Jen ta kvalita masa je tu také prostě skvělá! Připravte si peněženku a vyrazte sem. Asi nejlepší je u výdeje říci kuchaři, jaké masíčko si přejete a v jakém množství. Pak už jen vychutnáváte a zažíváte nirvánu.

  • Page:
  • 1

Report an error

Some information are wrong? Write to us.

This form is protected by reCAPTCHA and by submitting the form you agree to Google Terms and Conditions and Privacy Policy.

Thank you

Thank you for reporting this issue. As soon as possible we try to fix it.

Call the restaurant

Can't you call to the business?

Opening hours