27 fotek
Na mapě

Informace Élite Garden Restaurant

Élite Garden Restaurant je svěží bufet v moderním stylu. Přijďte si vybrat, na co máte chuť - každodenní nabídka čerstvě zásobeného bufetu sleduje trendy moderní přípravy a nabízí speciality s nádechem Asie a Středomoří, domácí těstoviny, saláty a výběr dezertů. Prostředí nově zrekonstruované restaurace v unikátní historické budově je ideálním místem pro oběd s přáteli či kolegy. Posedět můžete rovněž v příjemné zahradě, která poskytne dostatek klidu k vychutnání vámi vybraných specialit. Oběd si také můžete odnést s sebou.

Speciality jsou prezentovány v době obědového provozu formou poledního menu (od 11:30 – 14:00 hodin ve dnech pondělí, středa, pátek) vybírat můžete samozřejmě i ze stálého jídelního lístku. 

Každé úterý a čtvrtek na vás čeká oblíbený obědový bufet, který vám dává možnost vybrat si dle libosti. Součástí bufetu je salátový bar s výběrem farmářských salátů, polévka dne a teplé speciality. A na závěr samozřejmě sladká tečka v podobě domácích dezertů.

Zobrazit více
  • +21

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace