Nevíte ještě co k Vánocům? Darujte voucher do restaurace.

Ukázat vouchery
27 fotek
Na mapě

Informace Élite Garden Restaurant

Élite Garden Restaurant je svěží bufet v moderním stylu. Přijďte si vybrat, na co máte chuť - každodenní nabídka čerstvě zásobeného bufetu sleduje trendy moderní přípravy a nabízí speciality s nádechem Asie a Středomoří, domácí těstoviny, saláty a výběr dezertů. Prostředí nově zrekonstruované restaurace v unikátní historické budově je ideálním místem pro oběd s přáteli či kolegy. Posedět můžete rovněž v příjemné zahradě, která poskytne dostatek klidu k vychutnání vámi vybraných specialit. Oběd si také můžete odnést s sebou.

Speciality jsou prezentovány v době obědového provozu formou poledního menu (od 11:30 – 14:00 hodin ve dnech pondělí, středa, pátek) vybírat můžete samozřejmě i ze stálého jídelního lístku. 

Každé úterý a čtvrtek na vás čeká oblíbený obědový bufet, který vám dává možnost vybrat si dle libosti. Součástí bufetu je salátový bar s výběrem farmářských salátů, polévka dne a teplé speciality. A na závěr samozřejmě sladká tečka v podobě domácích dezertů.

Zobrazit více
  • +21

Probíhající akce

Všechny akce

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace