Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

  • Medité

    Mariánské Lázně, Hlavní třída 279/3, 35301
  • Villa Patriot

    Mariánské Lázně, Dusíkova 62/4, 35301

Restaurace Elektra

Soukromá nekuřácká restaurace, rekonstruovaná ve druhém měsíci roku 2013 s vyhlášenou kuchyní na Hlavní Třídě v Mariánských Lázních. Výborná dostupnost do všech částí našeho malebného města včetně kolonády čí blízkých parků. Restaurace je nekuřácká s kapacitou 50 míst, vybavena tenkými televizory s připojením na satelitní televizi, bar, součástí restaurace je také krb. Možnost pořádání společenských akcí (svatby, srazy, hostiny, rauty atd…) včetně možnosti uzavření společnosti. Výtečná kuchyně všech směrů, výhodná denní menu, pizza a plno jiných kulinářských specialit. Slunná terasa se 30 místy a dětským koutkem, dále nabízí vlastní pension "Pension Elektra" se čtrnácti pokoji a soukromým monitorovaným parkovištěm. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hledal jsem nějakou restauraci v Mariánských Lázních a dle recenzí jsem narazil právě na restauraci Elektra. Byli jsme relativně spokojeni, pizza dobrá, prostředí příjemné. Trochu v rozpacích jsme byli pouze z obsluhy. Jeden pán super, druhý měl nějak "nervy na uzdě". Rádi se opět vrátíme a vyzkoušíme i klasické jídlo a uvidíme, zda-li rozpaky z obsluhy byly pouze výjimečnou záležitostí... :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsem byl se ženou podruhé, abych si ověřil, zda zopakují přípravu skvělého jídla jako při první návštěvě. NEZKLAMALI !!! Vše prvotřídní, pěkné nešizené porce, velmi chutné. Obsluha pozorná a nevtíravá. Možnost platby kartou také super. DOPORUČUJI NÁVŠTĚVU!!! Já už se těším na třetí ... :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásná restaurace, vynikající jídlo a moc milý personál. Dali jsme si těstoviny, kachnu a dezert palačinky a opravdu jsme si moc pochutnali. Doporučuji tuto restauraci navštívit. Určitě se zastavíme i příště :). Díky
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO