Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Elektra Pub

Přehled hodnocení
70% celkově
77% personál
64% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Do této restaurace jsme v loňském roce několikrát zašli a byli jsme spokojeni. Dnešní zážitek byl téměř tragický. Rezervovali jsme stůl v nekuřácké části. Při vstupu do restaurace nám bylo sděleno, že v nekuřácké části nás nemá kdo obsluhovat a stůl máme v kuřácké části s tím, že kromě dvou slečen zde nikdo nekouří a že přišlo do restaurace neočekávané množství lidí. Na jednorázové obsazení restaurace hosty, mimo rezervace, by měla být restaurace připravena v každou dobu. Pokud je restaurace rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou, měla by vždy respektovat přání hosta, pokud chce sedět v nekuřácké části. Myslím, že této restauraci velice prospěje zákon o zákazu kouření v restauracích. Jídlo zde bylo vždy kvalitní a bohužel kuřáci kazí celkový dojem. Co naplat, že restaurace má cenově skvělé nabídky (slevomat), když pak jeden takový zážitek předčí i tuto skutečnost. Věřím, že to byla výjimečná situace a příště se zde budeme cítit daleko lépe. Dnes jsme odešli, byť jsme se na posezení v Elektra Pubu těšili už od rána.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Elektra Burger dělají výborný, křupavá houska, šťavnaté maso, volske oko a dostatek zeleniny,doporučuji. Akorát nečepuji moc správnou míru piva a v podniku bylo chladněji.
Restaurace Elektra Pub
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Interiér pěkný, možná mohli trošku zatopit. Dali jsme si Elektra Burger s hranolky, burger byl bleskurychle připravený a výborný. Houska super, maso šťavnaté, dostatek omáček, hranolky křupavé, chválíme. Pivo mají Plzeň, Gambrinus a Rubínový speciál. Obsluha fajn, akorát by mohli vylepšit míru, ale tady je to častý problém.
Restaurace Elektra Pub
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo bylo výborné, burgery opravdu dělat umějí. Ale nelíbilo se nám, že když jsme měli výslovnou rezervaci do nekuřácké části, posadili nás do kuřácké části kvůli souromé párty.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
"Za málo peněz hodně muziky." V této restauraci jsem ochutnal velmi dobrý hamburger. Velmi často mají nějaké akce na slevomatu. :) Doporučuji
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí pěkné, má celkem nápad, vyhráli si, to že čepují podmíru jsem si už zvykl. Tortilla byla super, dobře dochucena, maso měkké a zelenina čerstvá. Takový spíše studentský podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí, obsluha rychlá, bohužel často čepují podmíru. Wrap a tortillu doporučuji, jídlo bylo opravdu výborne. Měli jsme zde i pizzu a řízečky a vždy dobre
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Elektra má pěkné prostředí, vychytané detaily, jediné, co nemají moc v dobrém stavu je wc. Piva Gambrinus, Radegast a Plzeň - vše dobré, akorát mají problém s mírou, ale to se tu stává často :) Na jídlo jsme si dali tortillu s hovězím a wrap s vepřovým masem. Jídlo výborné, moc jsme si pochutnali, takže celkově doporučuji :)
Restaurace Elektra Pub

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO