Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Elektra Pub

Přehled hodnocení
71% celkově
77% personál
65% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 3x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
velice arogantní obsluha, zřejmě jsme je obťěžovali. Pivo drahé, podmira. Jediné plus je jídlo, řízky mají výborné. Příště už ale nezavítáme,po Brně je plno podniku, kde budou rádi za hosty.
Restaurace Elektra Pub
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Do této restaurace jsme v loňském roce několikrát zašli a byli jsme spokojeni. Dnešní zážitek byl téměř tragický. Rezervovali jsme stůl v nekuřácké části. Při vstupu do restaurace nám bylo sděleno, že v nekuřácké části nás nemá kdo obsluhovat a stůl máme v kuřácké části s tím, že kromě dvou slečen zde nikdo nekouří a že přišlo do restaurace neočekávané množství lidí. Na jednorázové obsazení restaurace hosty, mimo rezervace, by měla být restaurace připravena v každou dobu. Pokud je restaurace rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou, měla by vždy respektovat přání hosta, pokud chce sedět v nekuřácké části. Myslím, že této restauraci velice prospěje zákon o zákazu kouření v restauracích. Jídlo zde bylo vždy kvalitní a bohužel kuřáci kazí celkový dojem. Co naplat, že restaurace má cenově skvělé nabídky (slevomat), když pak jeden takový zážitek předčí i tuto skutečnost. Věřím, že to byla výjimečná situace a příště se zde budeme cítit daleko lépe. Dnes jsme odešli, byť jsme se na posezení v Elektra Pubu těšili už od rána.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Elektra Burger dělají výborný, křupavá houska, šťavnaté maso, volske oko a dostatek zeleniny,doporučuji. Akorát nečepuji moc správnou míru piva a v podniku bylo chladněji.
Restaurace Elektra Pub
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Interiér pěkný, možná mohli trošku zatopit. Dali jsme si Elektra Burger s hranolky, burger byl bleskurychle připravený a výborný. Houska super, maso šťavnaté, dostatek omáček, hranolky křupavé, chválíme. Pivo mají Plzeň, Gambrinus a Rubínový speciál. Obsluha fajn, akorát by mohli vylepšit míru, ale tady je to častý problém.
Restaurace Elektra Pub
Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 4
Jídlo bylo výborné, burgery opravdu dělat umějí. Ale nelíbilo se nám, že když jsme měli výslovnou rezervaci do nekuřácké části, posadili nás do kuřácké části kvůli souromé párty.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
"Za málo peněz hodně muziky." V této restauraci jsem ochutnal velmi dobrý hamburger. Velmi často mají nějaké akce na slevomatu. :) Doporučuji
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Prostředí pěkné, má celkem nápad, vyhráli si, to že čepují podmíru jsem si už zvykl. Tortilla byla super, dobře dochucena, maso měkké a zelenina čerstvá. Takový spíše studentský podnik.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Pěkné prostředí, obsluha rychlá, bohužel často čepují podmíru. Wrap a tortillu doporučuji, jídlo bylo opravdu výborne. Měli jsme zde i pizzu a řízečky a vždy dobre
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO