Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 14x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Elektra Pub

Legendární brněnská Elektra s pořádnou dávkou adrenalinu. Restaurace s letní zahrádkou se nachází přímo v centru města. Kromě večerního posezení s fotbálkem a možností videoprojekce nabízí také polední menu, steaky, těstoviny a saláty.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 2
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Burger mě chutnal, jen hranolky mohly být více křupavé. Objednaná omáčka byla obří, super. Pivo fajn, obsluha ok, ale v podniku byla velká zima, prostředí ponurejší.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Posledně jsem psala, že už sem nezavítáme,.. jenže kamarád koupil vouchery a pozval nás :) Aspoň to mohu porovnat. Obsluha tentokrát milejší než posledně. Burger celkově dobrý k pivu, ale maso mi přišlo spíše jak sekaná a hranolky nekřupavé, sice asi domácí, ale gumové. V podniku byla zima. Celkově průměr.
Restaurace Elektra Pub
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO