Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 72 %    hodnoceno 13x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Elektra Pub

Legendární brněnská Elektra s pořádnou dávkou adrenalinu. Restaurace s letní zahrádkou se nachází přímo v centru města. Kromě večerního posezení s fotbálkem a možností videoprojekce nabízí také polední menu, steaky, těstoviny a saláty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Burger mě chutnal, jen hranolky mohly být více křupavé. Objednaná omáčka byla obří, super. Pivo fajn, obsluha ok, ale v podniku byla velká zima, prostředí ponurejší.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Posledně jsem psala, že už sem nezavítáme,.. jenže kamarád koupil vouchery a pozval nás :) Aspoň to mohu porovnat. Obsluha tentokrát milejší než posledně. Burger celkově dobrý k pivu, ale maso mi přišlo spíše jak sekaná a hranolky nekřupavé, sice asi domácí, ale gumové. V podniku byla zima. Celkově průměr.
Restaurace Elektra Pub
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 5
velice arogantní obsluha, zřejmě jsme je obťěžovali. Pivo drahé, podmira. Jediné plus je jídlo, řízky mají výborné. Příště už ale nezavítáme,po Brně je plno podniku, kde budou rádi za hosty.
Restaurace Elektra Pub
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO