Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 70 %    hodnoceno 8x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Elektra Pub

Legendární brněnská Elektra s pořádnou dávkou adrenalinu. Restaurace s letní zahrádkou se nachází přímo v centru města. Kromě večerního posezení s fotbálkem a možností videoprojekce nabízí také polední menu, steaky, těstoviny a saláty.

Recenze restaurace

Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Do této restaurace jsme v loňském roce několikrát zašli a byli jsme spokojeni. Dnešní zážitek byl téměř tragický. Rezervovali jsme stůl v nekuřácké části. Při vstupu do restaurace nám bylo sděleno, že v nekuřácké části nás nemá kdo obsluhovat a stůl máme v kuřácké části s tím, že kromě dvou slečen zde nikdo nekouří a že přišlo do restaurace neočekávané množství lidí. Na jednorázové obsazení restaurace hosty, mimo rezervace, by měla být restaurace připravena v každou dobu. Pokud je restaurace rozdělena na kuřáckou a nekuřáckou, měla by vždy respektovat přání hosta, pokud chce sedět v nekuřácké části. Myslím, že této restauraci velice prospěje zákon o zákazu kouření v restauracích. Jídlo zde bylo vždy kvalitní a bohužel kuřáci kazí celkový dojem. Co naplat, že restaurace má cenově skvělé nabídky (slevomat), když pak jeden takový zážitek předčí i tuto skutečnost. Věřím, že to byla výjimečná situace a příště se zde budeme cítit daleko lépe. Dnes jsme odešli, byť jsme se na posezení v Elektra Pubu těšili už od rána.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Elektra Burger dělají výborný, křupavá houska, šťavnaté maso, volske oko a dostatek zeleniny,doporučuji. Akorát nečepuji moc správnou míru piva a v podniku bylo chladněji.
Restaurace Elektra Pub
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Interiér pěkný, možná mohli trošku zatopit. Dali jsme si Elektra Burger s hranolky, burger byl bleskurychle připravený a výborný. Houska super, maso šťavnaté, dostatek omáček, hranolky křupavé, chválíme. Pivo mají Plzeň, Gambrinus a Rubínový speciál. Obsluha fajn, akorát by mohli vylepšit míru, ale tady je to častý problém.
Restaurace Elektra Pub
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO