Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotografie
Na mapě

Informace Elan Bar Caffé

Elan Bar Caffe Restaurant je velice stylový bar, který se nachází v centru Špindlerova Mlýna v areálu objektu "Villa Tosca". Zákazníci budou okouzleni nejen designem. Kombinace masivního dřeva, kamene a inspirující vůní kávy zde vytváří tu správnou atmosféru k příjemnému posezení nejen uvnitř, ale také na venkovní terase, která je v provozu i v zimních měsících. Příjemná obsluha, široký výběr káv Lavazza, pravé české moučníky připravované podle původních receptur a míchané koktejly činí z Elan Café Bar místo nejen pro setkání s přáteli ve Špindlerově Mlýně.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Interiér jemně rustikální, příjemně teplý. Prostor je velmi členitý, proto ani velká kapacita nevadí. Při běžném obsazení stále snesitelné. Nabídka mimo sezónu užší, ale rozhodně dostačující. Jídlo bylo vynikající, včetně denního menu. Obsluha příjemná, rychlá.

Novotna
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Velice příjemná restaurace s venkovní zahrádkou. Velice příjemně a netradičně zařízené prostředí činí ze samotné restaurace skvělé místo na posezení. Jídlo je v celku dobré až na poněkud přehnané množství oleje. Personál je rychlý a spolehlivý ale už není zas tak milý.

Jirka Ilta
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Velmi příjemný podnik. Krásné prostředí horské restaurace. Jídlo výborné jen menší výběr. Co se týče obsluhy, je co zlepšovat. Mohla by být více profesionální. Co mi vadilo nejvíce, bylo, že provozní řešil personální záležitosti před hosty. Jinak vřele doporučuji.

Bambi
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba