Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurace El Toro Steak House Žatec

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace má v nabídce širokou škálu hamburgerů. Nově rovněž pikantní burgery vylepšenými různými druhy chilli papriček. Určitě vyzkoušejte mega pálivý burger s Trinidad Moruga Scorpions :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná a milá obsluha a moc pěkné prostředí. Měla jsem vynikající polední menu s polévkou a hlavnim chodem a obojí bylo vynikající. Pro toho, kdo si chce pochutnat na skvělém jídle, mohu jen doporucit. Určitě se zde vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nevím, jestli jsme měli zrovna smůlu, ale bohužel tento den došlo absolutně veškeré pivo v celé restauraci a navíc steak i přes objednaní si medium byl velmi krvavý. Tato restaurace to ale umí líp.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Very nice restaurant in Žatec. Broad choice of food, especially steaks and burgers. Few possibilities for vegetarians. The personal is nice, a bit slow when the place is crowded. Overall good experience.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO