Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace El Toro Steak House Žatec

Restaurace je zaměřená na steaková masa US Beef, která zde připravují na přírodním grilu. Důraz kladou především na čerstvost, a proto používáme pouze chlazené maso, ne mražené. US Beef hovězí maso je právem považováno za nejkvalitnější na světě. Pochází pouze z masných plemen a k jeho kvalitě přispívá mnoho faktorů. Mezi nejdůležitější patří rasa hovězího dobytka, způsob chovu, porážka a následné zpracování. Tento čistě přírodní způsob chovu dobytka bez umělého dokrmování udržuje vysokou kvalitu masa. Steakové maso zraje minimálně 3 týdny, proto je tak křehké, šťavnaté a ideální pro využití v gastronomii.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná a milá obsluha a moc pěkné prostředí. Měla jsem vynikající polední menu s polévkou a hlavnim chodem a obojí bylo vynikající. Pro toho, kdo si chce pochutnat na skvělém jídle, mohu jen doporucit. Určitě se zde vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Nevím, jestli jsme měli zrovna smůlu, ale bohužel tento den došlo absolutně veškeré pivo v celé restauraci a navíc steak i přes objednaní si medium byl velmi krvavý. Tato restaurace to ale umí líp.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO