Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Restaurace El Toro Steak House Žatec

Restaurace je zaměřená na steaková masa US Beef, která zde připravují na přírodním grilu. Důraz kladou především na čerstvost, a proto používáme pouze chlazené maso, ne mražené. US Beef hovězí maso je právem považováno za nejkvalitnější na světě. Pochází pouze z masných plemen a k jeho kvalitě přispívá mnoho faktorů. Mezi nejdůležitější patří rasa hovězího dobytka, způsob chovu, porážka a následné zpracování. Tento čistě přírodní způsob chovu dobytka bez umělého dokrmování udržuje vysokou kvalitu masa. Steakové maso zraje minimálně 3 týdny, proto je tak křehké, šťavnaté a ideální pro využití v gastronomii.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace má v nabídce širokou škálu hamburgerů. Nově rovněž pikantní burgery vylepšenými různými druhy chilli papriček. Určitě vyzkoušejte mega pálivý burger s Trinidad Moruga Scorpions :-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná a milá obsluha a moc pěkné prostředí. Měla jsem vynikající polední menu s polévkou a hlavnim chodem a obojí bylo vynikající. Pro toho, kdo si chce pochutnat na skvělém jídle, mohu jen doporucit. Určitě se zde vrátím.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO