Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotky

Restaurace El Pueblo Mexicana Steak House

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace El Pueblo Mexicana Steak House

El Pueblo nabízí tradiční mexickou kuchyni, která se svou rozmanitostí a chutí vyrovná i domácí stravě mexické maminky.
Restaurant s výtečnou kuchyní se rozkládá ve dvou plně klimatizovaných podlažích a je ideálním místem jak pro obchodní schůzku či jednání, tak i pro všednodenní posezení. Restaurant doporučujeme pro oslavy jakéhokoli druhu ( rauty, svatby, promoce, firemní večírky…) 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

V této restauraci jsem byla několikrát s přáteli. Na jídlu jsme si pokaždé pochutnali (musím říct, že tu mají nejlepší mexická plata) . Nápoje jsou trochu dražší ale to asi bude tím, že se restaurace nachází v centru. Obsluha? Naposledy když jsme v této restauraci byli, obsluha byla perfektní, pán byl rychlý, milý, usměvavý, ochotný, byli jsme tak nadšené, že jsme se zde rozhodli pro kamarádku uspořádat rozlučku se svobodou ale bohužel jsme asi narazili na proti směnu, protože to opravdu nebyl příjemný zážitek. Asi nebyli připraveni na plnou restauraci, ale nemyslím, že by tam byl v sobotu večer někdo bez rezervace. U našeho stolu nás bylo 12, jen na pití jsme čekali půl hodiny a když jsme chtěli platit každý sám za sebe tak se slečna servírka div nerozčílila, že jak si dovolujeme neplatit dohromady když mají plnou restauraci. Naštěstí si nás pak převzal kolega, který byl ochotný. Být v této restauraci poprvé, asi bych ji už nenavštívila.

Jana L
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Bynda72
Doporučuje restauraci
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Magda
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno