Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 41x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mercado

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo dnes průměrné - studený bufet nijak zajímavý, žádný extra gurmánský zážitek ..ač milý personál jsme bohužel museli několikrát upozorňovat na VELMI znečištěné toalety !!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace chodíme na All you can eat program. Stačí dojít k pultu u grilu, nadiktovat na jaké maso z výběru máte chuť, jakou přílohu a omáčku k masu a za chvíli máte jídlo na stole. Vždy odcházíme víc než najedeni do syta. Prostředí je stylové příjemné. Co nás zklamalo při této návštěvě byla obsluha. Pán u grilu rozhodně neměl svůj den, nepoznal v nás lidi znalé češtiny a tak jsme si vyslechli jak ho to nebaví, pořád někdo otravuje. Také obsluha na place nebyla svižná a celkem ji trvalo vůbec přijít natož něco přinést.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci ráda navštěvuji při slavnostnějších událostech. Jídlo je naprosto skvělé, obsluha velmi milá a ochotná. Mají velmi dobré steaky. Tuto restauraci mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem teď v Mercadu podruhé a ráda přijdu znovu. Byla jsem spokojena jak s první návštěvou, kdy jsme si ve dvou objednávali á la carte, tak i s druhou bufetovou s partou kolegů z práce. Masa jsou kvalitní, nabídka příloh pestrá, personál přívětivý, prostředí stylové.
Celkově   
personál 5
prostředí 3
jídlo 3
Restauraci jsme nejdřív nemohli najít na adrese Melantrichova 504/5 je tam Hotel,restaurace se nachází o 2 vchody vedle. Jídlo pití hodnotím průměrem,jen kachní prsa a flank steak nad průměr,personal je velmi přátelský a milý.
Restaurace Mercado Restaurace Mercado Restaurace Mercado Restaurace Mercado
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velice příjemné prostředí, ochotná a pozorná obsluha. Vynikající bifteky. Vždy si dávám mix, abych ochutnala všechny druhy. Výborné víno bílé i růžové. Tuto restauraci navštěvuji ráda.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově    
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Mercado jsme navštívili v pátek večer - bylo obsazeno jen pár stolů, což mi přijde pro takovouhle restauraci škoda. Koncept je určitě fajn, all you can eat and drink za 690 Kč odpovídající... Nejlepší byla asi grilovaná kachna, nejslabší burger...Víno i pivo dobré. Za 2 hodinky jsme se slušně nacpali :)

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO