Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 40x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Mercado

Mercado  - All You Can Eat  je nový a jedinečný franšízový koncept inspirovaný naší úspěšnou restaurací La Casa Argentina, jejíž steaky jsou vyhlášené nejen v Praze. Hlavní myšlenkou bylo umožnit kvalitní pokrmy typu „La Casa Argentina“ šiřší veřejnosti v podobě konceptu, který šetří peníze. Mercado  - All You Can Eat splňuje všechny požadavky moderního stravování, používáme výhradně čerstvé potraviny té nejvyšší kvality, naše pokrmy jsou zdravé, lehké a vyvážené, a díky rychlé přípravě na grilu také ihned k podávání.

 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tuto restauraci ráda navštěvuji při slavnostnějších událostech. Jídlo je naprosto skvělé, obsluha velmi milá a ochotná. Mají velmi dobré steaky. Tuto restauraci mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem teď v Mercadu podruhé a ráda přijdu znovu. Byla jsem spokojena jak s první návštěvou, kdy jsme si ve dvou objednávali á la carte, tak i s druhou bufetovou s partou kolegů z práce. Masa jsou kvalitní, nabídka příloh pestrá, personál přívětivý, prostředí stylové.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO