Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 41x 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mercado

Mercado  - All You Can Eat  je nový a jedinečný franšízový koncept inspirovaný naší úspěšnou restaurací La Casa Argentina, jejíž steaky jsou vyhlášené nejen v Praze. Hlavní myšlenkou bylo umožnit kvalitní pokrmy typu „La Casa Argentina“ šiřší veřejnosti v podobě konceptu, který šetří peníze. Mercado  - All You Can Eat splňuje všechny požadavky moderního stravování, používáme výhradně čerstvé potraviny té nejvyšší kvality, naše pokrmy jsou zdravé, lehké a vyvážené, a díky rychlé přípravě na grilu také ihned k podávání.

 

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo dnes průměrné - studený bufet nijak zajímavý, žádný extra gurmánský zážitek ..ač milý personál jsme bohužel museli několikrát upozorňovat na VELMI znečištěné toalety !!
Celkově  
personál 3
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace chodíme na All you can eat program. Stačí dojít k pultu u grilu, nadiktovat na jaké maso z výběru máte chuť, jakou přílohu a omáčku k masu a za chvíli máte jídlo na stole. Vždy odcházíme víc než najedeni do syta. Prostředí je stylové příjemné. Co nás zklamalo při této návštěvě byla obsluha. Pán u grilu rozhodně neměl svůj den, nepoznal v nás lidi znalé češtiny a tak jsme si vyslechli jak ho to nebaví, pořád někdo otravuje. Také obsluha na place nebyla svižná a celkem ji trvalo vůbec přijít natož něco přinést.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO