8 fotek

Restaurace Mercado

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurace Mercado

Mercado  - All You Can Eat  je nový a jedinečný franšízový koncept inspirovaný naší úspěšnou restaurací La Casa Argentina, jejíž steaky jsou vyhlášené nejen v Praze. Hlavní myšlenkou bylo umožnit kvalitní pokrmy typu „La Casa Argentina“ šiřší veřejnosti v podobě konceptu, který šetří peníze. Mercado  - All You Can Eat splňuje všechny požadavky moderního stravování, používáme výhradně čerstvé potraviny té nejvyšší kvality, naše pokrmy jsou zdravé, lehké a vyvážené, a díky rychlé přípravě na grilu také ihned k podávání.

 

Zobrazit více
  • +2

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 3
  • Prostředí: 5

Do restaurace chodíme na All you can eat program. Stačí dojít k pultu u grilu, nadiktovat na jaké maso z výběru máte chuť, jakou přílohu a omáčku k masu a za chvíli máte jídlo na stole. Vždy odcházíme víc než najedeni do syta. Prostředí je stylové příjemné. Co nás zklamalo při této návštěvě byla obsluha. Pán u grilu rozhodně neměl svůj den, nepoznal v nás lidi znalé češtiny a tak jsme si vyslechli jak ho to nebaví, pořád někdo otravuje. Také obsluha na place nebyla svižná a celkem ji trvalo vůbec přijít natož něco přinést.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace