Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 90x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace El Emir (Palác Koruna)

El Emir Koruna patří mezi nejlepší libanonské restaurace v Česku. Pyšní se výbornou autentickou kuchyní, působivou orientální atmosférou a pohádkovým prostředím, ve kterém si budete připadat jako na návštěvě u zámožného sultána v jeho přepychovém dvoupatrovém paláci.

El Emir Koruna je restaurace s dlouholetou tradicí, sídlí v impozantních prostorách secesního paláce Koruna na Václavském náměstí. Těšte se na velký výběr pochoutek libanonské kuchyně, které v Praze jen tak neochutnáte.

Na autenticitu pokrmů dohlíží zkušený libanonský šéfkuchař, vaří jen z originálních surovin té nejvyšší kvality a masa halal. Na své si tu rozhodně přijdou i vegetariáni, milovníci vodních dýmek nebo libanonských a francouzských vín.

Kapitolou samou pro sebe je úchvatný interiér v karmínově-zlato-hnědých tónech se zdobenými lustry, orientálními lucernami, barevnými látkovými závěsy a pohodlnými křesly. Na tenhle výlet s atmosférou a chutí pravého Orientu se hned tak nezapomíná.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Navštívili jsme poprvě a byli jsme nadšeni :) Vše bylo tak jak mělo být, ochotná a milá obsluha. Pokud jste v pěti a objednáte si menu pro čtyři, rádi u všeho co jde doplní na počet pěti. Doporučujeme!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo bylo na jedničku. Mix předkrmu opravdu excelent hlavně ta záležitost s lilku humus atd. Jehněčí bylo opravdu výborné k tomu libanonské víno a nakonec šílená záležitost Arak ;) Jako firemní večeři to bylo super a příště přijdeme zase
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO