Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 87 %   hodnoceno 112x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace El Cid

El Cid je jedna z top designových restaurací v Plzni. Stěny zdobí obrazy Jiřího Kovaříka s motivy býčích zápasů a u stropu se houpe španělská sušená šunka.

El Cid je restaurace a tapas bar v jednom. Hlavní roli hraje španělská, středomořská a rybí kuchyně. Velký důraz tu kladou na kvalitu a čerstvost surovin, menu obměňují podle sezón.

Dřevěnému rustikálnímu interiéru dominují tlumená žlutá, oranžová a červená barva. Posedět můžete i na příjemné letní zahrádce s výhledem do parku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace El Cid je má z nejoblíbenějších, příjemné prostředí, velice milá a ochotná obsluha a jídlo výborné. Ještě se mi nestalo aby tomu bylo jinak :) Děkuji.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsem navštívila s manželem, abychom si vychutnali večeři ve dvou. Prostředí moc hezké, klidné, obsluha příjemná a celkem rychlá. Jídlo naprosto skvělé - zajímavě naservírovaný mořský špíz, steak z vysokého roštěnce. Víno podávané k jídlu bylo také moc dobré. Ceny odpovídající obsahu talíře.
Restaurace El Cid Restaurace El Cid
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO