Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 122x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace El Cid

El Cid je jedna z top designových restaurací v Plzni. Stěny zdobí obrazy Jiřího Kovaříka s motivy býčích zápasů a u stropu se houpe španělská sušená šunka.

El Cid je restaurace a tapas bar v jednom. Hlavní roli hraje španělská, středomořská a rybí kuchyně. Velký důraz tu kladou na kvalitu a čerstvost surovin, menu obměňují podle sezón.

Dřevěnému rustikálnímu interiéru dominují tlumená žlutá, oranžová a červená barva. Posedět můžete i na příjemné letní zahrádce s výhledem do parku.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
This is my favourite restaurant in Pilsen, if you like to taste something else then excellent Pilsner beer and "beer food". However, it seems the quality is a bit decreasing :-/. Some prawns weren't so fresh and I would also expect tablecloth in such level of restaurant. However starters, wine, service ... everything was perfect. Definitely, one of the best restaurants in Pilsen.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO