Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 39x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace El Centro

Přehled hodnocení
82% celkově
83% personál
78% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 14x
4 15x
3 7x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemná a ochotná obsluha, příjemné nekuřácké prostředí v atraktivní lokalitě, výborné jídlo, cenově přijatelné. Ocenili jsme opravdu španělskou atmosféru a doporučujeme. Restauraci jsme nasli diky slevomatu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Mají výborné tacos a další speciality z Guatemaly, celkově se mi nabídka jídel včetně klasických španělských tapas moc líbila. Je to jednoduše zařízené, příjemné místo s typicky "středomořskou" atmosférou. Poseděli jsme na zahrádce, která je klidná a útulná, v době oběda tam ani nebylo moc plno. Ceny jsou vzhledem k lokalitě a kvalitě jídla přiměřené. Chodí tam řada cizinců, takže obsluha mluví víc jazyky, někdy skoro líp než česky, ale je milá a pozorná.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Libi se mi mala vzdalenost od Malestranskeho namesti, personal mluvi prevazne spanelsky, delaj vybormou paellu i tapas, interier restauce je ale jednoduchy...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé. Pozorný personál. Exkluzivní výběr a ceny nijak přemrštěné. Doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí by neuškodilo trošku obnovy, zároveň ale pěkně zapadne do konceptu restaurace. Španělska restaurace se nezapře, už dle personálu, mluví lámanou češtinou ale domluvíte se,pripadne anglicky a nebo nečekaně španělsky:) velmi milý personál. S jídlem jsme byli velmi spokojeni, paella byla úžasná a manželka se olizuje ještě teď:) za nás můžeme doporučit!!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná a ochotná obsluha, příjemné nekuřácké prostředí v atraktivní lokalitě, výborné jídlo, cenově přijatelné. Ocenili jsme opravdu španělskou atmosféru a doporučujeme.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Od El Centro jsme asi měli příliš velké očekávání. Obsluha byla sice hrozně milá, ale poněkud nesmělá a zmatená: Naše rezervace navíc vůbec nebyla v jejich systému, což vzhledem k prázdné restauraci naštěstí nevadilo. Jídlo bylo velmi průměrné, vypadalo krásně, ale chuťově obyčejné, což vzhledem k vyšším cenám nic moc. Sem už asi bohužel znova nepůjdeme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili v rámci festivalu Gastronómico. Jídlo i bílé španělské víno byly velmi chutné, obsluha příjemná (i když česky moc nemluví - ale aspoň měl člověk možnost zalovit v paměti a vyzkoušet španělštinu a angličtinu). Seděli jsme na zahrádce vzadu, kde je velmi příjemně a klid. Určitě doporučuji, El Cenro za návštěvu určitě stojí. :)

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO