Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 37x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace El Centro

Přehled hodnocení
79% celkově
82% personál
76% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 12x
4 15x
3 7x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Libi se mi mala vzdalenost od Malestranskeho namesti, personal mluvi prevazne spanelsky, delaj vybormou paellu i tapas, interier restauce je ale jednoduchy...
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvělé. Pozorný personál. Exkluzivní výběr a ceny nijak přemrštěné. Doporučuji
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí by neuškodilo trošku obnovy, zároveň ale pěkně zapadne do konceptu restaurace. Španělska restaurace se nezapře, už dle personálu, mluví lámanou češtinou ale domluvíte se,pripadne anglicky a nebo nečekaně španělsky:) velmi milý personál. S jídlem jsme byli velmi spokojeni, paella byla úžasná a manželka se olizuje ještě teď:) za nás můžeme doporučit!!!!
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná a ochotná obsluha, příjemné nekuřácké prostředí v atraktivní lokalitě, výborné jídlo, cenově přijatelné. Ocenili jsme opravdu španělskou atmosféru a doporučujeme.
Celkově    
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Od El Centro jsme asi měli příliš velké očekávání. Obsluha byla sice hrozně milá, ale poněkud nesmělá a zmatená: Naše rezervace navíc vůbec nebyla v jejich systému, což vzhledem k prázdné restauraci naštěstí nevadilo. Jídlo bylo velmi průměrné, vypadalo krásně, ale chuťově obyčejné, což vzhledem k vyšším cenám nic moc. Sem už asi bohužel znova nepůjdeme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili v rámci festivalu Gastronómico. Jídlo i bílé španělské víno byly velmi chutné, obsluha příjemná (i když česky moc nemluví - ale aspoň měl člověk možnost zalovit v paměti a vyzkoušet španělštinu a angličtinu). Seděli jsme na zahrádce vzadu, kde je velmi příjemně a klid. Určitě doporučuji, El Cenro za návštěvu určitě stojí. :)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Stručně, příjemné, milé, dobré. Když odcházím spokojen, potěšen, najeden a je mi příjemně, nic jiného, než desítka to být nemůže. Ta jediná devítka míří k maličkosti, kterou lze přejít mávnutím ruky. Seděli jsme u stolu, který sousedil s dveřmi do zahrádky. A protože venku byla zima a zrovna se skupinka pánů odvážila jíti do zimy, občas zůstaly dveře na chvilku otevřené. A já mám raději teplíčko, takže mi na pár vteřinek vždy zatrnulo a nechtěl jsem neustále odcházet od stolu a zvírat. Nicméně milé servírky vše zvládaly, bylo to fajn. Ten chvilkový pocit nejsistoty, zda nezmrznu, byl brzy pryč.K samotnému jídlu: čerstvé chorizo na víně - lahdka, která se rozplývala na jazykuPaela s kuřecím masem a mořskými plody pro mne znamenal, že ač mořské plody odmítám, tady jsem "do nich šel". A nelituji, protože vše bylo chuťově zpracované tak, že jsem labužnicky uznal, že mořské plody mají něco do sebe. A závěrečný Katalánský krém - dobrý konec....A milé bylo, kyž uprostřed jídla přišel ke stolu pan kuchař a nijak strojeně, jen tak jakoby mimochodem se optal, jak chutná a zda je vše O.K.Bylo, pane kuchaři i milé servírky.Díky, k vám se rádi vrátíme.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO