Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

25.května končí krizová opatření, která zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Výjimkou jsou podniky s venkovními trasami a zahrádkami, které se mohou otevřít hostům již 11. května. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz

6 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

 • Datum
 • Čas
 • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurace El Centro

Výborná španělská kuchyně, kouzelné prostředí Malé Strany a přátelská atmosféra – to je španělská rodinná restaurace El Centro.

V El Centru ochutnáte fantastickou paellu, tapas, tortilly, gazpacho a spoustu dalších tradičních španělských specialit. Podnik nabízí také bohatý výběr vín a vyzkoušet můžete také proslulou sangrii. Samozřejmostí jsou příjemná obsluha, pohodová domácí atmosféra i typická španělská přívětivost a pohostinnost.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tapas bylo velmi dobré, ale variabilita různých druhů Tapas v nabídce je taková zvláštní - není to tak pestré, jak by člověk očekával. A některé konkrétní Tapas opravdu nic moc, zejména vzhledem k ceně (např. pár teplých žampionů plavoucích v oleji s troškou česneku, to za 150 Kč, bylo celkem zklamání). Obsluha byla velmi milá a snaživá, ale veeelmi pomalá. To možná ale patří k tomu správnému iberijskému zážitku :-) Za co ale dávám ještě jednu hvězdičku dolů, je vysoká cena. Pokud si dáte k večeři tapas a dvě sklenky celkem obyčejného vína, tak překročíte 1000 Kč na osobu. To mi tak úplně za tu nabídku a prostředí nestálo. Čili: bylo by to celkově velmi dobré, ale s ohledem na cenu je závěr... not great, not terrible.

Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Restaurace má jiné ceny zde na restu a v restauraci samotné. Cca o 20% dražší. Obsluha milá, ale nepředře se, restaurace byla poloprazdna a vše dost dlouho trvalo. Jídlo nikterak uchvacujici za ty ceny. Porce spíše malé, chuťově průměrné, aranžmá talířů také neuchvátí. Škoda, protože místo je pěkné, malebné, s hezkou zahrádkou.

Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno