Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 124x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace El Asador

El Asador - to jsou především šťavnaté steaky a kuřecí speciality připravované na otevřeném grilu na žhavém uhlí přímo před vašima očima. Po dobrém jídle si můžete pohovět u krbu u dobrého koktejlu. Reprezentativní prostory jsou vhodné i pro důležité obchodní schůzky či oslavy významných výročí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Vysoká kvalita, příjemné prostředí s přiměřenou mírou luxusu, pozorný personál, zvlášťě výjimečné jsou parillady, které se výborně hodí pro obchodní oběd s jednáním
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Skvělá restaurace, úžasné jídlo, příjemné prostředí. Velmi autentická argentinská kuchyně. Při pohledu do jídelního lístku si člověk nemůže vybrat, chtěl by ochutnat všechno. Určitě to nebyla má poslední návštěva.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Precizní masíčko v klidné vesničce za Prahou stojí za těch kilometrů navíc. Krásné prostředí s výhledem na gril je ideálním místem pro rande ve dvou, posezení s přáteli či obchodní schůzku.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO