Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 90 % hodnoceno 95x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace El Asador

El Asador - to jsou především šťavnaté steaky a kuřecí speciality připravované na otevřeném grilu na žhavém uhlí přímo před vašima očima. Po dobrém jídle si můžete pohovět u krbu u dobrého koktejlu. Reprezentativní prostory jsou vhodné i pro důležité obchodní schůzky či oslavy významných výročí.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Do restaurace se vracím opakovaně na bezkonkurenční parilladu a brunch. Vysoce hodnotím především různé saláty,na které se vždycky těším. Také oceňuji,že si člověk může vybrat podle chuti. Personál je vždy milý a pozorný.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Výborný výběl, jídel a k tomu hezká muzika, kterou zde maji pokaždé pří nedělním branchi. Nejsme na něm naposledy opět se těšíme na další spolecnou návštěvu s přáteli :)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Moc se líbilo, určitě se budeme vracet. Hezké romantické prostředí ideální na rande a oslavy, příjemná obsluha, dokonale připravené jídlo, především maso. Můžu pouze doporuřit! Pouze mě překvapilo že tam v pátek večer bylo celkem prázdno.
Restaurace El Asador
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO