Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 6x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace El Amigo Muerto

Přehled hodnocení
83% celkově
86% personál
86% prostředí
73% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 1x
4 5x
3 0x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Pokud se chcete cítit příjemně, v domácím prostředí, určitě si sem zajděte. Dobré pivečko, chuťovky k jídlu, stylové tacos. Obsluha je rychlá a usměvavá. V létě super zahrádka.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Domácí prostředí této restaurace a ochotná, usměvavá obsluha je to, co nás vždy přiměje vrátit se do této restaurace. Ještě jsme se nikdy nezklamali. Obzvláště dobré domácí brambůrky :)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Do teto restaurace chodime pravidelne a nikdy nas nezklamala. Krome domácího prostředí a příjemné obsluhy pro mne nyní i bonus, že restaurace je nově nekuřácká !
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborná večeře - klasická mexická tortila a k ní čepovaný hoegaarden :) Prostě boží! Paní byla velice příjemná, restaurace skvělá. Určitě doporučuji, je jednou z mých nejnavštěvovanějších míst v Porube.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Výborná a ma oblíbena restaurace v Porube. Dnes velice příjemná obsluha na venkovní zahrádce. Velice přijatelné ceny za výborné pití. Venkovní posezení je absolutně top!

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO