Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Ebisu

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo zajímavé, ale nijak uchvacující. Prostředí podivně sterilní. Neexistence jídelního lístku, s tím jste seznámeni po vstupu => zdržení personálu u každého hosta.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Jídlo bylo dobré, ale jen dobré. Neurazí, ani nenadchne. Máte pocit, že totéž byste si při troše snahy uvařili i doma. Restauraci chybí atmosféra. Člověk odejde slušně najezený, ale to je všechno. Žádný zvláštní zážitek...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Jidlo vyborne, prostredi tez. Vyborny zakusk, skoda ze jiz nebyl na pridani. Bohuzel jen obsluha pomala, na vse jsme dlouho cekali. Ale kvuli jidlu se sem urcite vratime.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Byly jsme tam s kolegy v rámc tzv. "japonského teambuildingu" ve 5-7 lidech (postupně přicházeli). Objednali jsme si asi 6 jídel spolu s ryží a jap. polévkou Miso pro každého. Obsluha byly milá a pohotová. Polévka Miso k popíjení během jídla byla příjemná. Výborně udělané a ochucené bylo vepřové maso na houbách a také ryba (nějaká sladkovodní) s lehce pikantním dipem. Tradičně výborná chuťovka byla hlíva ústřičná na másle ;-). Rádi se do Ebisu zase vrátíme, ať už s kolegy nebo s partnerkami či kamarády.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO