Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace E 99

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Music Club E99 je 1. hudebním klubem na Stodolní ulici, zachovává si své tradiční prostředí i atmosféru, pozorná obsluha, dobře vychlazené pivo, skvělý poměr mezi cenou a výkonem.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Výborně připravené pivo, pozorná a rychlá obsluha, stylové a nezaměnitelné prostředí a k tomu stabilně poctivá a kvalitní porce tataráku se všemi ingrediencemi, to vše předurčuje k opakované návštěvě.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Poctivá porce tataráku s topinkami a dobře vychlazeným Radegastem, k tomu nezaměnitelné prostředí Music Club E99 - skvělá kombinace pro posezení s přáteli či rodinou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Music Club E99 je snad jedním z nejstarších podobných zařízení na Stodolní ulici. Už dlouhá léta beze změny, stále svůj, s originálním prostředím, pozornou obsluhou, dobrým pivem a poctivou porcí jídla.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tatarák standardně výborný. Oproti minulé návštěvě vidím i posun ve "zpracování" přiložených topinek. Byly měkké a to po celou dobu konzumace. Jen na můj vkus trochu moc mastné, takže je pořád ještě co zlepšovat. Ovšem celkově jsem si opět pochutnala, až na ty otravné kuřáky kolem :-(.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tatarák byl opět výborný. Topinky od minula podstatně lepší, ačkoliv ty poslední jsme už nechali, neboť nešly ukousnout. Obsluha znovu nic moc.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Již po několikáté jsem navštívila restauraci za účelem konzumace jejich "speciálního" tataráků, takže jsem věděla, do čeho jdu. Prostředí je takové, jaké je, k tomu se vyjadřovat nebudu, jen snad že je to unikát a musíte to přijmout nebo ne. Je to jen na Vás. Co mě tentokrát trochu zklamalo, byl obsluhující personál, který nám v poloprázdné restauraci moc pozornosti nevěnoval. Kdyby ano, asi bych si k pití dala více než jen jeden čaj. Je to však pravděpodobně moje chyba, měla jsem se hlásit. Ale lidi jsou jen lidi. Větším zklamáním byl tatarák. Tentokrát nebyl chuťově tak výjimečný, resp. dokonale vychucený, jak jsem očekávala a byla z předchozích návštěv zvyklá. A vzhledem k tomu, že na případné hostovo dochucení je na stolech jen sůl a pepř, neberu-li v úvahu opravdu výborný a silný česnek na topinky, a ne každému sedí to, co Vám kuchař namíchá, je to podle mého názoru trochu málo. Já osobně bych si ráda sama osobně pár ingrediencí, které do něj podle mě patří a chyběly mi tam, přidala, ale nejsem autor receptu, takže se mohu mýlit. Možná stačilo o donesení ingrediencí požádat, ale jsem prostě nesmělý typ hosta, který čeká, že mu tato možnost bude dána automaticky. Ale i toto bych přešla. Co jsem však dokázala jen špatně zkousnout, a to doslova, byly topinky. Mám zatím všechny zuby svoje, díky za to, ale při konzumaci této přílohy jsem o ně opravdu měla veliký strach. Netuším, čím to bylo způsobeno, ale zcela to zničilo dojem z jídla, na které jsem se již více jak měsíc dopředu těšila, a to mě opravdu mrzí.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO