Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 71 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace E 99

Restaurace nabízí českou a staročeskou. Členitý prostor je vhodný pro pořádání soukromých i firemních večírků. K dispozici je zadní bar s tanečním parketem. Lze sledovat sportovní a jiné přenosy na velkoplošné projekci, zahrát si šipky nebo stolní fotbálek. K zapůjčení jsou také šachy, karty a společenská hra Aktivity.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Music Club E99 je 1. hudebním klubem na Stodolní ulici, zachovává si své tradiční prostředí i atmosféru, pozorná obsluha, dobře vychlazené pivo, skvělý poměr mezi cenou a výkonem.
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Výborně připravené pivo, pozorná a rychlá obsluha, stylové a nezaměnitelné prostředí a k tomu stabilně poctivá a kvalitní porce tataráku se všemi ingrediencemi, to vše předurčuje k opakované návštěvě.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Poctivá porce tataráku s topinkami a dobře vychlazeným Radegastem, k tomu nezaměnitelné prostředí Music Club E99 - skvělá kombinace pro posezení s přáteli či rodinou.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO