Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace E 99

Restaurace nabízí českou a staročeskou. Členitý prostor je vhodný pro pořádání soukromých i firemních večírků. K dispozici je zadní bar s tanečním parketem. Lze sledovat sportovní a jiné přenosy na velkoplošné projekci, zahrát si šipky nebo stolní fotbálek. K zapůjčení jsou také šachy, karty a společenská hra Aktivity.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Music Club E99 je snad jedním z nejstarších podobných zařízení na Stodolní ulici. Už dlouhá léta beze změny, stále svůj, s originálním prostředím, pozornou obsluhou, dobrým pivem a poctivou porcí jídla.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Tatarák standardně výborný. Oproti minulé návštěvě vidím i posun ve "zpracování" přiložených topinek. Byly měkké a to po celou dobu konzumace. Jen na můj vkus trochu moc mastné, takže je pořád ještě co zlepšovat. Ovšem celkově jsem si opět pochutnala, až na ty otravné kuřáky kolem :-(.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Tatarák byl opět výborný. Topinky od minula podstatně lepší, ačkoliv ty poslední jsme už nechali, neboť nešly ukousnout. Obsluha znovu nic moc.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO