Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 78x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Dynamo Restaurant

Přehled hodnocení
80% celkově
80% personál
78% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 38x
3 14x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 2
Dnešní burger byl poměrně suchý a nebylo v něm příliš inzerovaného parmezánu. Rovněž bych ocenil, kdyby k burgeru byl nějaký dip omáčka či něco podobného. Ale jinak dobré a příjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dynamo Restaurant patří mezi trvalky na pražské gastro scéně. Možná právě proto by to chtělo trochu refresh, protože moc změn za dobu co podnik existuje nebylo...
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Neni to poprve co jsem se rozhodli pro tuto restaurace a to uz neco znamena. Radi jsme se vratili a uzili si prijemni vecer i diky vybornemu menu. Vylozene doporocujeme Dynamo restairaci a tesime se az se tam opet sejdeme s prately.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobře situovaná restaurace kousek od Národního divadla, jež nabízí jak příjemné prostředí s moderním interiérem, tak i výborné jídlo a ochotnou a vstřícnou obsluhu. Jsem pravidelným návštěvníkem této restaurace a vždy jsem byl spokojen. Vřele doporučuji.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Docela hezká restaurace (plus za to, že mají pár stolečků i venku), ale to je asi vše pozitivní, co se dá k mé první a poslední návštěvě říci. Personál se tváří jak kyselá okurka, denní menu nám vůbec nechutnalo.
Celkově    
personál 4
prostředí 3
jídlo 2
Navštívili jsme restauraci po zakoupení voucheru na slevomatu (Grilovaný masový mix, salátek i domácí koláč pro jednoho i pro dva) a příliš spokojeni jsme opravdu nebyli. Sklenice nebyly vyleštěné, na příborech zaschlé jídlo, maso bylo docela tuhé, některé kousky dokonce spálené. Vlastně jediné, co mohu hodnotit pozitivně byl dezert: domácí mrkvový koláč.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostředí restaurace je velice příjemné. Jídlo bylo výborné!! Restované fazolky se slaninou a česnekem neměly chybu a maso bylo opravdu šťavnaté!!! :) tento podnik vřele doporučuji. Ceny jsou také příznivé na to, že se restaurace nachází v centru Prahy.
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Bohužel na rozdíl od mé minulé (a první) návštěvy to tentokrát bylo spíš zklamání. Burger (Obří Royal) suchý a chuťově mdlý, hranolky taky neoslnily. Co mě ale zklamalo nejvíc byl přístup obsluhy: po upozornění na fakt, že na pánském WC není mýdlo, se vůbec nic nedělo (personál byl ve dvou, podnik téměř neobsazený) a k nápravě došlo až při mém odchodu, kdy si na stejnou věc postěžoval host mluvící anglicky. A to, že jsem nebyl dotázán po jídle na spokojenost, je v našich končinách bohužel skoro pravidlo.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO