Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotek
Na mapě

Informace Restaurace Dvůr Perlová voda

Restaurace Dvůr Perlová voda vás překvapí svým velkorysým prostorem. Najdete tu vysoké klenuté stropy s přiznanými cihlami, stoly z masivního dřeva, krb a kované lustry navržené architektem přímo pro tento prostor.

Příjemným zpestřením je otevřená kuchyně, ve které můžete pozorovat kuchaře při práci a těšit se na kvalitní domácí jídlo z čerstvých surovin.

Součástí restaurace je i dvounádobová pivovarská měděná varna a prosklený prostor, kde můžete vidět celý proces spodního kvašení piva Lanýž, které vaří zkušení sládci podle tradičních receptur z nejlepších českých surovin.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  5

Krásné prostředí zrekonstruovaného statku či kravína. Velké parkoviště. Zahrada, bazének. Vhodné i pro děti, mohou se vyblbnout. Daleko od silnice a provozu. Možnost oslav, svateb. Zároveň i hotel. Takže ubytování. Výborné domácí pivo. Minipivovar. Jídla dražší s spíše modernější kuchyně. Nechybí ale česká jídla a klasika. Myslím si, že si každý vybere. I jen chuťovou k pivu když dorazíme jen na procházku nebo na kole. Obsluha se dost střídala, ale hodně zlepšila. Majitel je vstřícný a vždy s úsměvem. Byli jsme tam kamarádce na svatbě a pěkné. Nějaké mouchy byli, ale v pohodě. Součástí i wellness, pivní lázně. Střídají různé akce, večerní hudba. Tématické dny různých kuchyní atd. Mě se tam moc líbí.

Brabi
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  3
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Koukol Václav
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno