Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

13 fotografií
Na mapě

Informace Dvorek café wine bistro Bořetice

Kavárna v designovém kontejnerovém modulu na dvorku bořetické fary s venkovním posezením pod jabloní. Nabízí výběrovou kávu, dezerty, horké nápoje a limonády z vlastních sirupů, víno, sýry, paštiky a delikatesy, pivo a další.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Dvorek jsme s přáteli objevili náhodou. O to větší překvapení na nás čekalo. Nadchl nás originální interiér kavárny, který je vybudován z kontejneru. Vše působí příjemně a stylově. Obsluha byla pozorná a ochotná, dobrá káva vč. dobrých a zdravých dobrot! Určitě to nebyla poslední návštěva :)

Lena
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Jakub Bukáček
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba