Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 68x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Dutch Pub

Přehled hodnocení
83% celkově
82% personál
90% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 19x
4 39x
3 7x
2 3x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Měli jsme krásnou a příjemnou večeři v této restauraci u které nejdeme po prvé personal a jídlo výborní až na konci když jsme měli zaplatit. Když udělal jsem si nový účet v bance u který je dohoda o nějaké slevy a nebyl jsem si jisti že moje karta tam platí zeptal jsem se u kasy jeslí moje karta platí paní byla velmi příjemná a řekla mi ze ano a že musim počkat na manažer jen že pan za barem ne u stále komentoval to jak jsem to nemohl vědět dřív co mám za kartu atd, furt něco řekl. My jsme bílý 8 Italů ale tohke neznamená že člověk ne umí víc jazyků proto jsem začal mluvit český a pak furt tvrdil jak to platí všude i když mají napsané že u některých karty to platí a tím že já jsem teprv kartu dostal tak jsem se zeptál tak ironicky jsem se omlouvál že jsem se na něco vůbec ptal. Zkrátka holky bílý velmi příjemní ale pan naopak mohl bych si uvědomit že člověk mu může rozumět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je velice příjemná, mile mě překvapila možnost sledovat kuchaře při práci. Objednali jsme si tři domácí miniburgery s hranolky a tatarkou. Tak jsme měli šanci ochutnat rovnou tři druhy a to Dutch bacon burger, Spicy burger a Cheeseburger. Burgery byly luxusní, pro mě velikost lepší než u klasického burgeru, lépe se mi jedly :-) Doporučuji určitě zajít a užít si prostředí i skvělé jídlo.
Restaurace Dutch Pub
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 1
Obed byl tragicky, polevka z bujonu bezchuti, hlavni jidlo nepozivatelne. Pochvala jen za kavu, ta sla.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Podnik jsme navštívili už po několikáté a jsme velice spokojeni. Personál byl velice milý, prostředí příjemné a jídlo velice dobré.. Moc děkujeme..rádi přijdeme zase :-)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Personál príjemný a ochotný. Jediná chybyčka krásy bol burger, ktorý bol well done....
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
I přes potvrzenou rezervaci přes Restu o nás v restauraci nevěděli, ale místo jsme nakonec měli. Obsluha byla trochu pomalejší, ale bylo opravdu plno, za to byla velmi příjemná a ochotná. Jídlo bylo velmi dobré!
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 2
Bohužel personál zapomněl na naší objednávku, tak jsme po půl hodině odešli. Zvláštní je, že nikomu nepřišlo divné že sedíme bez pití. Prostředí restaurace bylo moc hezké. Škoda jen že služby....

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO