Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 68x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Dutch Pub

Stylová restaurace v blízkosti stanice metra trasy B - Národní třída. Je pověstná vybranou nabídkou nefiltrovaného sudového piva, osobitým interiérem v holandském koloniálním stylu a vynikající kuchyní zaměřenou na Steak & Burger. V impozantním interiéru tohoto originálního prostoru se setkáte nejenom s přátelskou obsluhou ale i s pulsující životem s atmosférou sports baru, kde můžete sledovat na přímé přenosy na velkoplošných plátnech.

Můžete si zde pochutnávat nejenom na snídaních, ale také na vynikajícím pestrém poledním menu, lehkých salátech, čerstvých rybách či vydatnějších burgerech. Lahodnou tečkou pro vás budou s láskou připravované dezerty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 2
prostředí 5
jídlo 5
Měli jsme krásnou a příjemnou večeři v této restauraci u které nejdeme po prvé personal a jídlo výborní až na konci když jsme měli zaplatit. Když udělal jsem si nový účet v bance u který je dohoda o nějaké slevy a nebyl jsem si jisti že moje karta tam platí zeptal jsem se u kasy jeslí moje karta platí paní byla velmi příjemná a řekla mi ze ano a že musim počkat na manažer jen že pan za barem ne u stále komentoval to jak jsem to nemohl vědět dřív co mám za kartu atd, furt něco řekl. My jsme bílý 8 Italů ale tohke neznamená že člověk ne umí víc jazyků proto jsem začal mluvit český a pak furt tvrdil jak to platí všude i když mají napsané že u některých karty to platí a tím že já jsem teprv kartu dostal tak jsem se zeptál tak ironicky jsem se omlouvál že jsem se na něco vůbec ptal. Zkrátka holky bílý velmi příjemní ale pan naopak mohl bych si uvědomit že člověk mu může rozumět.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO