Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
6 fotografií
Moskevská 13/4, Liberec
· Nyní zavřeno (10:00 - 24:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky, které přijímají Restu rezervace.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Duli restaurant - Plzeňka

"Plzeňka" se nalézá v samém centru města v budově, která se pyšní dlouholetou a pestrou historií, sahající až do roku 1592. Všechny prostory slouží jako restaurace, rozdělená do tří pater a i ve sklepeních se nalézá klub, kde víno teče proudem. V letních měsících "Plzeňku" zdobí dvě terásky. V přízemí si na své přijdou milovníci zlatavého moku, kdo má rád něco tvrdšího, určitě si v 1. patře vybere ze sta druhů whisky a ani ti, co rádi pijí domácí či zahraniční víno neodejdou s prázdnou, pakliže vystoupají až do patra druhého. Přestože je každé patro specifické nabídkou nápojů, interiérem i atmosférou, široká nabídka jídel je všech prostorách totožná. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  2
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Rozhodli jsme se s partou lidí posedět a prožít super den. Bohužel jsme si vybrali tuto restauraci. Že začátku bylo vše v pořádku, ale poté to začlo někteří z nás, dostali hlad a objednali si jídlo. Donesli nám vše co bylo objednáno, ale k tomu i něco na víc co nikdo z nás objednané neměl. Což se při takovém počtu lidí může stát. V takovou chvíli by měla přijít omluva a jídlo odnést zpět do kuchyně, A ne říct to si rozdělte mezi sebe a napsat to na první lístek který je po ruce. Tím to ale nekončilo, dostal jsem nápad objednat pro kolegy lahev vodky. Ta mi byla přinesena ale už nebyla celá, a byla na ni i jiná zátka. Cena této lahve byla 1400 Kč. V tu chvíli už to začalo být moc a proto jsme s některými věci nesouhlasili v tu chvíli nás obsluha napomenula, že jsme hluční. I přesto všechno, jsme ještě vydrželi do chvíle, než nám řekli že jídlo nebudou dělat jednotlivcům Ale že si musíme objednat všichni. Takže bohužel kolegové co se přidali dýl měli zůstat hlady. Naivně jsem si myslel, že po takové době, co byla pro restaurace taková těžká situace uvítají každého hosta s radostí ale bohužel se tak neděje. Za mě a mé kolegy můžu říct, že v této restauraci nás už nikdy neuvidí a určitě ji nebudu ani nikomu doporučovat.

Uživatel Restu
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(2)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  2
 • Prostředí:
  4

Asi jsou na tom velice dobre a tzv za vodou. Jinak si nedovedu vysvětlit, ze nás obsluha zcela bez pardonu zkasirovala a ze se konci... 2h před zaciraci dobou a to tam bylo cca 10-15 lidi.

chroust
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Miroslav Kroupa
Doporučuje restauraci
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba