Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Klub a bar Dublin pub

Provoz klubu a baru. Dublin pub je otevřen od roku 2004 a je mladším bráškou Bastily, od té doby v něm můžete každý den nasávat skvělou atmosféru irského klubu. Každoročně zde pořádají akce, na kterých si každý najde své místo. Můžete zde pořádat různé oslavy, akce, firemní večírky apod. Oslavit zde můžete také například Svatého Valentýna, Sv. Patrick, Halloween a na konci roku skvělý Silvestr. V klubu potkáte i mnoho slavných osobností, které se zde při návštěvě Ostravy vždy zastaví. Nejen v noci to tady žije zábavou, ale i přes den si zde můžete vychutnat skvělou kávičku, kterou dostanete za malou chviličku. Filozofií podniku je nabízet Vám příjemnou atmosféru, spokojenost a pohodu. Možnost platby platební kartou je samozřejmostí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Došel Guiness!!!!!V irský dost problém .
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO