Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotek
Na mapě

Informace Dublin Bar - Meat&pizza restaurant

Dublin bar - Meat & Pizza restaurant

Malá restaurace uprostřed malého města Světlá nad Sázavou. Našim zákazníkům se snažíme poskytnout co nejlepší gastronomický zážitek v podobě kvalitních burgerů ze stařeného masa z Irska, čerstvých surovin a pizzy, které jsou oblíbené v celé oblasti. Co si u nich zákazník objedná, tak může mít 100% jistotu, že vše je vlastní výroby, bez polotovarů! Každý zákazník je jedinečný, zkuste to s námi a zažijete svojí jedinečnost také.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba