Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 9x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Druhej břeh

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Krásné bistro s výbornou kuchyni a obsluhou.
Celkově     
personál 1
prostředí 1
jídlo 1
Restauraci bohužel nemohu nijak (kladně) ohodnotit, protože měla z provozních důvodů zavřeno o čemž zákazníky s rezervací nijak neinformovala. Jak jsem později zjistila, dala o tom vědět pouze skrze svou Facebook stránku. V případě, kdy zde máte naplánovaný pracovní oběd a musíte narychlo a navíc v době obědů hledat náhradní volnou restauraci, je to celkem nepříjemné.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemný "hipsterský" podnik. Jestli máte malý, střední nebo i velký hlad vždycky si vyberete. Lze si dát každé jídlo buďto samostatně, nebo v dvou až tříchodovém kombu s polévkou, sendvičem a salátem.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné smíchovské "hipstro", ve kterém je rozhodně dobré dát si "trojboj" polévky, sendviče a salátu, případně jednu položku vynechat, pokud máte echt malý hlad. Škoda, že tu je kuřácký sektor, obešli by se jistě bez něj!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Velice příjemný bar s jednoduchým, ale o to hezčím designem. Příjemné posezení u dobrého vína. Mají tu skvělé kafe. K jídlu dělají jednoduchá jídla. Míchaný vajíčka, různé polévky, toust s paštika,... Ale ty chutě. Neuvěřitelný. Třeba jejich paštika je skvostné!!
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Druhej břeh máme s přítelkyní velice v oblibě. Super obsluha. Chodíme sem na snídaně, na výborný Bernard, excelentní kávu a různé sendviče neuvěřitelných chuťových variací. Všem doporucuji
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velice prijemne posezeni, stylovy interier, super personal. Toci Bernarda a dobre, domaci limonády, super vino, vyborne kafe. A jidlo, velice netradicni kombinace, ale o to lepsi chut. Jejich polevky a sendvice jsou uzasne... muzu jen doporucit

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO